Bestseller.🌟 Domečková postel Tery SKLADEM v nejoblíbenějších rozměrech.

Příběh domečkové postele: Jak vzniká unikát?

✎ 6 min čtení

blog produkty

Výroba postelí je náročná práce, ale my ji děláme rádi a s láskou. Co vše musíme předtím zvládnout, než se dostane až k vám domů? 
tery-s-bocnici

Domečková postel od první třísky  

Příběh začíná už na pile, kde vybíráme to nejkvalitnější dřevo. Chceme zdravé, dobře vysušené dřevo bez suků, které zaručí, že nábytek vašemu dítěti vydrží.

Nyní nakoukněme do dílny k mistru truhláři, kde už od rána zde voní smůla a šálek horké kávy. Mistr truhlář nejdřív zkontroluje materiál. Používá na zakázku vyrobené lepené euro hranoly, které jsou oproti běžným hranolům mnohem kvalitnější. Na jejich slepení má v tubě nachystáno speciální šetrné lepidlo určené pro použití do interiérů. Prstem přejede po povrchu, který je naprosto hladký, aby si vaše dítě neublížilo.

Vše je v pořádku.

Koneckonců, lepené dřevo používáme právě proto, že je mnohem pevnější než obyčejný masiv, dobře snáší změnu vlhkosti i teploty, nekroutí se a má minimum suků.

.
.
.
.

7854-21_detska-postel-domecek-poppi-s-bocnici

Když je mistr truhlář spokojen

Nachystá stroje a kontroluje, že je každý komponent vyroben v nejlepší kvalitě. Jakmile je spokojen, díly se opatrně zabalí a pošlou do našeho skladu v Opavě. Díky tomu, že je vždy plný, máte svoji postel či závěsné křeslo do bytu prakticky hned.

Záleží jen na vašem vkusu, jestli chcete svou domečkovou postel v přírodním nebo lakovaném provedení. Přírodní materiál má krásnou barvu, působí teple a hezky voní. Na jeho povrchu můžou vzniknout drobné nečistoty třeba od mastných rukou, ty však během několika vteřin snadno odstraníte pomocí brusných houbiček s jemným zrnem.

villy

Poctivá česká ruční práce 

V případě lakování věříme v poctivou ruční práci zručných řemeslníků. Naši šikulové barvu válečkem opatrně nanesou na jednotlivé díly postelí. Nikam nespěchají, právě naopak; znovu pečlivě zkontrolují každý kousek postele.

Jakmile je hotovo, postel ještě projde finální kontrolou pod rukama odborníků. A balíme! Naši zaměstnanci jsou precizní a ověřují, že je každý výrobek správně zkompletován. Jednotlivé díly balíme do kartonových krabic, které jsou vyráběné na míru a unesou i pořádně těžký obsah. Vždyť některé z balíků mohou vážit až 50 kg!