Kariéra: Nastartujte si ji u nás

Jsme česká firma plná pohodových lidí. Společně navrhujeme a vyrábíme designový nábytek i textil pro zákazníky z celé Evropy. Dobře víme, že nejsilnější jsme společně. A proto držíme při sobě. Dohromady se vzděláváme, navzájem se podporujeme, sportujeme nebo společně snídáme.

Chcete se stát hrdým členem úspěšné společnosti? Přidejte se k nám a bude se vám dařit

Rádi mezi sebou přivítáme nového kolegu či kolegyni na pozici:

MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ

Náplň práce:

  • Vedení mzdové evidence a výkaznictví
  • Měsíční zpracování mezd
  • Evidence zaměstnanců a kontrola docházky v docházkovém systému
  • Plnění povinností spojených se vznikem a ukončením pracovního poměru
  • Komunikace s příslušnými úřady
  • Zpracování ročního zúčtování daní
  • Archivace dat

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Znalost mzdové problematiky a související legislativy
  • Zkušenost se zpracováním mezd
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • Ochota se dále rozvíjet a učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné společnosti
  • Práci na HPP, částečný úvazek
  • Sympatický pracovní tým
  • Zaměstnanecké benefity: dovolená 25 dní v roce, stravenky, Multisport karta po zapracování, příspěvek na masáže

Nástup možný ihned.

Vidíte se v tom a líbí se vám jedna z volných pozic? Ozvěte se naší Monice na [email protected] nebo na 602 580 399.

Kultura rodiny Benlemi: Naše poslání, hodnoty i benefity

Nejdůležitější je, co o nás říkají přímo kolegové a bývalí zaměstnanci. Podívejte se na Atmoskop.cz