Kariéra: Nastartujte si ji u nás

Jsme česká firma plná pohodových lidí. Společně navrhujeme a vyrábíme designový nábytek i textil pro zákazníky z celé Evropy. Dobře víme, že nejsilnější jsme společně. A proto držíme při sobě. Dohromady se vzděláváme, navzájem se podporujeme, sportujeme nebo společně snídáme.

Chcete se stát hrdým členem úspěšné společnosti? Přidejte se k nám a bude se vám dařit

Rádi mezi sebou přivítáme nového kolegu či kolegyni na pozici:

HPP Brusič

Náplň práce:

  • Broušení dílců dřevěného nábytku

Požadujeme:

  • Preciznost při práci
  • Zodpovědnost
  • Chuť pracovat

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné společnosti
  • Práci na HPP
  • Sympatický pracovní tým
  • Zaměstnanecké benefity: dovolená 25 dní v roce, stravenky, Multisport karta po zapracování, příspěvek na masáže

Nástup možný ihned.

 Denně 6:00 - 14:30
Sadová 121/4, Opava

HPP Obchodní referent

  • Zpracování zahraničních objednávek do interního systému
  • Administrativa spojena s logistikou zahraničních objednávek
  • Zpracování reklamací
  • Komunikace se zahraničními klienty
  • Podpora obchodníkovi

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • AJ min. na úrovni B2, NJ výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Ochota se dále rozvíjet a učit se novým věcem

Nabízíme:

Denně

Vidíte se v tom a líbí se vám jedna z volných pozic? Ozvěte se naší Monice na [email protected] nebo na 602 580 399.

Kultura rodiny Benlemi: Naše poslání, hodnoty i benefity

Nejdůležitější je, co o nás říkají přímo kolegové a bývalí zaměstnanci. Podívejte se na Atmoskop.cz