Kariéra: Nastartujte si ji u nás

Jsme česká firma plná pohodových lidí. Společně navrhujeme a vyrábíme designový nábytek i textil pro rodiče a jejich malé lásky, milovníky bytového designu nebo architekty z celé Evropy. Dobře víme, že nejsilnější jsme společně. A proto držíme při sobě. Dohromady se vzděláváme, sportujeme, chodíme darovat krev nebo společně snídáme.

Chcete se stát hrdým členem úspěšné společnosti?

Přidejte se k nám a bude se vám dařit. Rádi mezi sebou přivítáme nového kolegu či kolegyni na pozici:

Brigádník na stanovišti tmelení/broušení/lakování

Náplň práce:

  • Příprava výrobku před broušením a tmelením
  • Broušení dřevěných dílců, tmelení a drobné opravy
  • Přeměření a kontrola dílců
  • Manipulace s výrobky před a po lakování
  • Příprava výrobku před lakováním
  • Lakování (válečkem) dřevěných dílců

Požadujeme:

  • Preciznost při práci
  • Zodpovědnost
  • Chuť pracovat

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné společnosti
  • Sympatický pracovní tým

Vidíte se v některé z pozic? Svůj strukturovaný životopis zašlete na [email protected], do předmětu zprávy uveďte: Brigada. Nebo volejte 602 365 478.

Kultura rodiny Benlemi: Naše poslání, hodnoty i benefity

Nejdůležitější je, co o nás říkají přímo kolegové a bývalí zaměstnanci. Podívejte se na Atmoskop.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení