11 exkluzivních výhod našeho zákazníka

Co získáte, když se stanete hrdým členem rodiny Benlemi? 

Vybavte svůj domov ručně dělaným nábytkem

Kvalitní dřevo osobně důkladně vybíráme, ručně opečováváme i sami pečlivě lakujeme. Přečtěte si příběh naší domečkové postele.

Každý kus je jedinečný originál

Každý kousek vytvořený našima rukama je unikát. Proto máte jistotou, že stejné křeslo jako vy nebude mít nikdo jiný. I když to bude chtít.

Od 1234 Kč máte dopravu ZDARMA

Vyberte si moderní nábytek a nechte si ho po České republice dovézt zdarma. Dopravné i balné nad 1234 Kč platíme za vás. 

Nábytek vám doveze BENLEMI TRUCK 

Chceme, ať máte jistotu, že vám nábytek dorazí včas. Proto ho kromě přepravců vozíme také sami naší dodávkou BENLEMI TRUCK. Dívejte se z okna, poznáte ji na první pohled.

Vše těžké ZDARMA vyneseme až do bytu

Víme, že nábytek není to nejlehčí, co chcete domů stěhovat. Proto jsme vytvořili službu Benlemi Truck. Objednané výrobky Vám ZDARMA dovezeme, vyneseme a uložíme, kam si budete přát. O dovozu přes Benlemi Truck Vám dopředu zavoláme.

Prozatím je tato služba v plenkách a nejsme schopni takto obšťastnit všechny naše zákazníky. Buďte trpěliví, věříme, že se nám brzy podaří dopřát tento komfort všem našim zákazníkům.

Získejte prodlouženou záruku na 3 roky

Kvalitě nábytku Benlemi maximálně věříme. Proto vyberte cokoliv a my vám na všechno garantujeme prodlouženou záruku na 3 roky. 

Zařiďte pokoj svého dítěte dle MONTESSORI

Nejsme jen truhláři a designéři, ale také zodpovědní rodiče. Proto jsme vytvořili řadu Montessori postelí a skříní. Ty podporují pocit bezpečného domova, učí děti kreativitě, samostatnému rozhodování i udržování pořádku v pokojíku.

Pomozte přírodě společně s námi

S láskou k přírodě ručně splétáme jediná 100% ekologická relaxační křesla v České republice. Vybavte si dům a zároveň pomozte přírodě lépe dýchat. Jako my.

Udělejte radost i domácím mazlíčkům

Pes nebo kočka pro nás nejsou jen zvířata, ale plnohodnotní členové rodiny.  Proto pro vaše zvířecí parťáky tvoříme unikátní designové pelechy.

Staňte se hrdým členem ŠKOLY DESIGNU

ZDARMA se přihlaste v hlavičce našich stránek. Jako první získáte přístup ke článkům o moderním bydlení, radám od designérů a hlavně vás překvapíme akcemi a slevami na nábytek.

Prostě patřete do rodiny Benlemi.cz 

Vyrábíme jen tak kvalitní nábytek, který bychom se sami koupili. Navíc tvoříme jednu rodinu... a to doslova. Hlavou Benlemi jsou bratři Michal a Petr. Seznamte se s námi.