Provoz není omezen. Naopak podnikáme kroky, které zvyšují bezpečí vás, zákazníků i našeho týmu. Aktivně VYRÁBÍME i DORUČUJEME.

Doprava a platba

benlemi_truck-2Doručení zboží

Přepravci:

Zakoupené zboží doručujeme na adresy našich zákazníků zejména vlastními svozy v našich dodávkách Benlemi Truck. Dále doručujeme prostřednictvím kurýrních přepravních společností DPD, UPS, TopTrans a do zahraničí Dachser. Doručujeme do všech států Evropy.

Doba dodání:

Doba dodání zboží závisí na jeho dostupnosti. Nelakovaný nábytek doručíme maximálně do 3 týdnů a lakovaný maximálně do 4 týdnů. Pokud objednaný výrobek máme skladem, zvládneme jej často dodat na Vaši adresu již do 24 hodin. Osobní odběr nabízíme výhradně v Opavě a to po předchozí bezhotovostní úhradě zboží a telefonické domluvě.

Cena doručení: 

Všechny objednávky od hodnoty 1 234 Kč dovezeme zdarma kdekoliv v České republice. Jinak je standardní cena dopravy 159 Kč a sazba expresního doručení v České republice do 5-ti pracovních dnů je 1 499 Kč.

 

Prasátko_ČeskéPlatební podmínky

 Způsoby plateb:

Aktuálně nabízíme možnost úhrady zakoupeného zboží bankovním převodem, dobírkou, platební kartou. Pro vaše pohodlí při platbách jsme uzavřeli spolupráci s firmou GoPay a PayPal, zajišťující možnost transakcí platební kartou, okamžitých bankovních převodů i plateb na terminálech Sazka. Platební metody nejsou zpoplatněny, pouze dobírka je za částku 69 Kč.