Doprava a platba

autoDoručení zboží

Přepravci:

Zakoupené zboží doručujeme na adresy našich zákazníků zejména vlastními svozy v našich dodávkách Benlemi Truck. Dále doručujeme prostřednictvím kurýrních přepravních společností DPD, UPS, TopTrans a do zahraničí Dachser. Doručujeme do všech států Evropy.

Doba dodání:

Doba dodání zboží závisí na jeho dostupnosti. Nelakovaný nábytek doručíme maximálně do 3 týdnů a lakovaný maximálně do 4 týdnů. Pokud objednaný výrobek máme skladem, zvládneme jej často dodat na Vaši adresu již do 24 hodin. Osobní odběr nabízíme výhradně v Opavě a to po předchozí bezhotovostní úhradě zboží a telefonické domluvě.

Cena doručení: 

Všechny objednávky od hodnoty 10000 Kč dovezeme zdarma kdekoliv v České republice. Jinak je standardní cena dopravy 99 Kč a sazba expresního doručení v České republice do 5-ti pracovních dnů je 1 499 Kč.

 

point4Platební podmínky

 Způsoby plateb:

Aktuálně nabízíme možnost úhrady zakoupeného zboží bankovním převodem, dobírkou, platební kartou. Pro vaše pohodlí při platbách jsme uzavřeli spolupráci s firmou GoPay a PayPal, zajišťující možnost transakcí platební kartou, okamžitých bankovních převodů i plateb na terminálech Sazka. Platební metody nejsou zpoplatněny, pouze dobírka je za částku 129 Kč.