Ahoj, toto jsou naše nové webové stránky. Spustili jsme je teprve před pár dny. Pokud ti cokoliv nebude fungovat, napiš nám e-mail nebo zavolej. Stále odlaďujeme detaily :-) Děkuje tým Benlemi

Dodací a platební podmínky

Dodání zboží:

Zakoupené zboží doručujeme na adresy našich zákazníků zejména prostřednictvím kurýrních přepravních společností. Největší procento zásilek nám přepravuje DPD, UPS a TopTrans.

Doba dodání zboží závisí na jeho dostupnosti, a to v rozmezí 2 – 7 pracovních dní. Pokud objednaný výrobek máme skladem, zvládneme jej často dodat na Vaši adresu již do 24 hodin. Osobní odběr nabízíme výhradně v Opavě, a to po předchozí bezhotovostní úhradě zboží a telefonické domluvě.

Platební podmínky:

Našim zákazníkům umožňujeme více než 20 platebních možností, které se snažíme neustále rozšiřovat. Aktuálně nabízíme možnost úhrady zakoupeného zboží bankovním převodem, dobírkou, platební kartou. Pro Vaše pohodlí při platbách jsme uzavřeli spolupráci s firmou GoPay, zajišťující možnost transakcí platební kartou, okamžitých bankovních převodů, plateb na terminálech Sazka, a mnoho dalšího.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.