3 důvody, proč si jednoznačně pořídit závěsné křeslo

✎ 3 min čtení

blog produkty

Co vše získáte vy a celá vaše rodina, když si uděláte radost závěsným křeslem?

12192-7_s-houpackou 

V pohodlném křesle si zajistíte dokonalý komfort 

Dnešní doba je hektická a mnoho z nás hledá místo, kde bychom si mohli aspoň na chvíli odpočinout. V závěsných křeslech můžete „vypnout“ od ruchu i starostí, kdykoliv to budete potřebovat. Stačí si uvařit čaj, vzít oblíbenou deku, schoulit se do pohodlné pozice na 15 minut nebo třeba i hodinu a užívat si klidu vašeho domova.

.
.
.
.

 

Křeslo si zavěsíte do bytu i na zahradu

Závěsné křeslo se hodí k jakémukoliv designu. Ať už máte v obýváku skříně a gauč po babičce nebo moderní futuristický nábytek, tak díky několika barevným variacím sedacích polštářů můžete snadno zvolit ideální kombinaci ladící ke stylu vašeho domova či zahrady. Pokud navíc předpověď počasí hlásí, že má celý příští týden propršet, nemusíte se o křeslo bát. Stačí si pořídit ochranný voděodolný vak, kterým ho obalíte a žádné povětrnostní vlivy vašemu oblíbenému místu k odpočinku neublíží.

12198-4_kyti-miti

S ekologickým křeslem pomůžete přírodě

Výroba závěsných křesel u nás probíhá poctivou ruční prací a ze 100% přírodních materiálů, díky čemuž po sobě zanecháváme pouze minimální ekologickou stopu. Vezmeme vrbové proutí a vyplétáme ho kolem vzorového rámu. Díky tomu je každý kus od nás jedinečný a nemá ve světě žádnou kopii.

Kam se hodí závěsná křesla?

Závěsná křesla jsou vhodná jak do exteriéru, tak i interiéru. Jsou odolná vůči povětrnostním vlivům venku a hodí se do každé domácnosti včetně té vaší. Na jaké místo ho umístíte vy?

  • Exteriér: Na oblíbenou část zahrady

Udělejte si pohodlí v závěsném křesle, které si dáte na oblíbené místo na vaší zahradě. Stačí ho jednoduše uchytit na větev stromu a pak už můžete jen poslouchat zpěv ptáků, vítr ohýbající stébla trávy nebo bzučící včely na vašem květinovém záhonku. Jakmile se ochladí, stačí pak křeslo uschovat nebo třeba přemístit do zimní zahrady.

  • Interiér: Do bytu, na balkón nebo verandu

Usedněte po rušném dni v práci do pohodlného závěsného křesla, které perfektně doladíte do každého designu. Jednoduše ho zavěsíte na zeď v obýváku nebo postavíte ve stojanu na balkon či verandu. Pak už si stačí jen užít svou chvilku klidu a pohody s oblíbenou knížku v ruce a třeba i výhledem na noční město.