Bestseller.🌟 Domečková postel Tery SKLADEM v nejoblíbenějších rozměrech.

Proč si zařídit byt dřevěným nábytkem z masivu?

✎ 8 min čtení

Logo 2000x1000 (1)_1

Dřevo v sobě nese spoustu skvělých vlastností a hodí se do každé místnosti domácnosti. Uvažujete, že si s ním zařídíte své bydlení i vy?

baldee-čtverec

My vás v tomto rozhodnutí 100% podpoříme. Jde o nejstarší používaný přírodní materiál na výrobu nábytku a mnoha dalších rozličných předmětů pro každodenní využívání. Jeho všeobecná obliba zůstává nadčasová hned z několika důvodů.

Největší výhody nábytku ze dřeva:

  • dlouhá trvanlivost;
  • pružnost;
  • originální kusy;
  • praktičnost;
  • drží dobře teplo;
  • příjemná struktura na dotek;
  • spolehlivá pevnost materiálu;
  • stylový vzhled.

dalsi produktovka

Vybavte si dřevěným nábytkem celý byt či dům

Chcete zažít ten pocit, že vaši ložnici, obývací pokoj nebo třeba jídelnu provoní jedinečná vůně pravého dřeva a pryskyřice? 

Myslete při výbavě svého bydlení na vhodný materiál nábytku, který vám to umožní. Ten dřevěný je ekologický, moderní a jeho nadčasový design zútulní každý váš prostor domácnosti. Zajistí všem přítomným pohodlí a váš interiér s ním ožije neopakovatelným kouzlem přírody, které na vás bude dýchat každý den.

.
.
.
.

Jde o praktický a stylový způsob, kterým si vybavíte všechny místnosti svého obydlí. V ložnici a dětském pokojíku udrží dřevěný materiál dostatek tepla, sníží ozvěny a pomůže zpříjemnit spánek malým i velkým členům rodiny.

U kuchyně a pokojíku svých dětí využijete hlavně jeho odolnost pro náročnější prostředí a vyšší riziko poškození. Zatímco v obýváku či předsíni se většinou zaměříte hlavně na vzhledové přednosti, protože do těchto místností především vedete vždy návštěvu a trávíte odpočinkové chvilky s rodinou či přáteli. 

nbmn_1

Dřevo je vhodný materiál do pokojíku i těch nejmenších dětí

Dřevěný nábytek je vysoce odolný proti mechanickému poškození, je tedy vhodný i do pokojíku pro malé děti, které občas vymýšlí pořádné vylomeniny a potřebují tak více ochrany. 

Originální, stylové a velmi oblíbené domečkové postele skvěle navodí nejen útulnou atmosféru pro klidný a spokojený spánek vašich ratolestí, ale stanou se také jejich útočištěm. 

Je vaše dítko trochu živější a máte starost, že by ve spánku spadlo z postele? Vaše obavy rozptýlí jednoduchá montáž bočnice, která ochrání nejen při spánku, ale po celý den aktivit. A když dítko povyroste, stačí přimontovat vyšší přídavné nohy a máte postel na další roky připravenou.

Lůžka lze doplnit různým příslušenstvím, například velmi užitečným šuplíkem pro ukládání potřebných věcí, hraček a jiných dětských pokladů.