Designové studentské postele NOVA. 🔥 Ulovte novinku v předprodeji a máte 15% SLEVU.

Proč se vyplatí pořídit nejen dítěti nepropustný chránič na matraci?

✎ 5 min čtení
 blog produkty Logo 2000x1000 (1) (kopie)

Jednou za čas se „zadaří“ a vylijete svůj nebo cizí nápoj. Pokud se obsah sklenice nebo hrnku dostane tímto způsobem na zem, je to většinou v pořádku. Avšak, co když se vám nehoda stane v posteli a schytá to matrace?

domeček male dite

Myslete dopředu a vyberte si chránič, který je nepropustný a poradí si nejenom s nápoji, ale s každou tekutinou nebo i jiným znečištěním, které by mohlo ohrozit životnost a čistotu vaší matrace. Tento problém se však netýká jen domácností. Chrániče matrací jsou užitečnými pomocníky v různých zařízeních.

Kam se všude vyplatí pořídit chrániče matrace?

1/ Domácnost

Zvláště rodiče menších ratolestí ocení ve svém domově chrániče na matrace v dětských postelích nebo i svých manželských dvoulůžkách. Zvládnou si snadno poradit s každou noční „nehodou“, která může nastat a udrží dostatečnou hygienu bez nutnosti složitého čištění. Stačí v takovém případě chránič jen utřít, vydezinfikovat a je připraven opět sloužit. Je také velkým pomocníkem pro dospělé osoby, které se nadměrně potí během spánku – matrace je chráněna a stačí tak jen jednoduše vyměnit prostěradlo.

.
.
.
.

2/ Hotely, penziony, hostely a další ubytovací zařízení

Vlastníte ubytovací zařízení, kde se střídají často hosté? Nikdy nevíte, kdo vám přijde udělat check-in zítra a co na pokoji vyvede. Buďte připraveni zachovat tu nejlepší hygienu místa ke spánku, která bývá v očích návštěvníků pod drobnohledem. Chrániče na matrace vám ve vašem úmyslu dokonalé čistoty vždy zaručeně pomohou, navíc prodlouží životnost matrací.

3/ Zařízení sociální péče, nemocnice a další zdravotnická zařízení

Ačkoliv je to snem snad všech lidí, tak bohužel zdraví může občas selhat a budete potřebovat vy nebo i vaši blízcí navštívit na nějaký čas zařízení sociální péče nebo třeba nemocnici. Aby byla zajištěna maximální hygiena v těchto prostředích, chrániče matrací jsou nepostradatelnou součástí každého lůžka.

8430-3_nepropustny-chranic-matrace

Proč se vám hodí chránič matrace?

  • Udrží dokonalou hygienu.
  • Prodlouží životnost matrace.
  • Chrání proti roztočům, bakteriím i jiným infekcím.
  • Snadno se upevňuje.
  • Neomezuje funkčnost matrace.
  • Je vhodný i pro dospělé, kteří se nadměrně potí.

 Jak vybrat správně chránič na matraci?

  • Uvědomte si, pro koho chránič pořizujete – sebe, dítě, seniora, člověka upoutaného na lůžko, hosty v ubytovacím zařízení?
  • Promyslete, jaké by měl mít chránič vlastnosti – měl by být nepropustný? Z jakého materiálu ho chcete mít vyrobený? Je nutné, aby byl prodyšný?
  • Změřte délku matrace a vyberte správnou velikost.

Chránič matrace je vyhledávaným pomocníkem mnoha lidí i zařízení, pro které je kvalita čistoty důležitá. Objevte jeho skvělé vlastnosti s rodinou Benlemi i vy.