Připravte své lásce nejkrásnější překvápko. Ke Dni dětí jsme zlevnili vše pro děti až - 14 %. Od postele po hračky. Jen do 1.6.

Proč se vyplatí pořídit nejen dítěti nepropustný chránič na matraci?

Jednou za čas se „zadaří“ a vylijete svůj nebo cizí nápoj. Pokud se obsah sklenice nebo hrnku dostane tímto způsobem na zem, je to většinou v pořádku. Avšak, co když se vám nehoda stane v posteli a schytá to matrace?

Myslete dopředu a vyberte si chránič, který je nepropustný a poradí si nejenom s nápoji, ale s každou tekutinou nebo i jiným znečištěním, které by mohlo ohrozit životnost a čistotu vaší matrace.

Tento problém se však netýká jen domácností. Chrániče matrací jsou užitečnými pomocníky v různých zařízeních.

zdraviKam se všude vyplatí pořídit chrániče matrace?

1) Domácnost

domeček male dite
Zvláště rodiče menších ratolestí ocení ve svém domově chrániče na matrace v dětských postelích nebo i svých manželských dvoulůžkách. Zvládnou si snadno poradit s každou noční „nehodou“, která může nastat a udrží dostatečnou hygienu bez nutnosti složitého čištění. Stačí v takovém případě chránič jen utřít, vydezinfikovat a je připraven opět sloužit. Je také velkým pomocníkem pro dospělé osoby, které se nadměrně potí během spánku – matrace je chráněna a stačí tak jen jednoduše vyměnit prostěradlo.

2) Hotely, penziony, hostely a další ubytovací zařízení

Vlastníte ubytovací zařízení, kde se střídají často hosté? Nikdy nevíte, kdo vám přijde udělat check-in zítra a co na pokoji vyvede. Buďte připraveni zachovat tu nejlepší hygienu místa ke spánku, která bývá v očích návštěvníků pod drobnohledem. Chrániče na matrace vám ve vašem úmyslu dokonalé čistoty vždy zaručeně pomohou, navíc prodlouží životnost matrací.

3) Zařízení sociální péče, nemocnice a další zdravotnická zařízení

Ačkoliv je to snem snad všech lidí, tak bohužel zdraví může občas selhat a budete potřebovat vy nebo i vaši blízcí navštívit na nějaký čas zařízení sociální péče nebo třeba nemocnici. Aby byla zajištěna maximální hygiena v těchto prostředích, chrániče matrací jsou nepostradatelnou součástí každého lůžka.

žárovkaProč se vám hodí chránič matrace?8430-3_nepropustny-chranic-matrace

  • Udrží dokonalou hygienu.
  • Prodlouží životnost matrace.
  • Chrání proti roztočům, bakteriím i jiným infekcím.
  • Snadno se upevňuje.
  • Neomezuje funkčnost matrace.
  • Je vhodný i pro dospělé, kteří se nadměrně potí.

svaly Jak vybrat správně chránič na matraci?

  • Uvědomte si, pro koho chránič pořizujete – sebe, dítě, seniora, člověka upoutaného na lůžko, hosty v ubytovacím zařízení?
  • Promyslete, jaké by měl mít chránič vlastnosti – měl by být nepropustný? Z jakého materiálu ho chcete mít vyrobený? Je nutné, aby byl prodyšný?
  • Změřte délku matrace a vyberte správnou velikost.

Chránič matrace je vyhledávaným pomocníkem mnoha lidí i zařízení, pro které je kvalita čistoty důležitá. Objevte jeho skvělé vlastnosti s rodinou Benlemi i vy.

 

Zajímá vás, jak lépe usínat a spát celou noc? Přečte si náš další článek.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení