Závěs do dětského pokoje BOUCLÉ
Kód: Z_BC_N0-2073-160 Z_BC_N0-2073-240 Z_BC_N0-2073-280 Z_BC_N0-2074-160 Z_BC_N0-2074-240 Z_BC_N0-2074-280 Z_BC_N0-2072-160 Z_BC_N0-2072-240 Z_BC_N0-2072-280 Z_BC_N0-2071-160 Z_BC_N0-2071-240 Z_BC_N0-2071-280 Z_BC_N0-2086-160 Z_BC_N0-2086-240 Z_BC_N0-2086-280 Z_BC_N0-2089-160 Z_BC_N0-2089-240 Z_BC_N0-2089-280 Z_BC_N0-2080-160 Z_BC_N0-2080-240 Z_BC_N0-2080-280 Z_BC_N0-2085-160 Z_BC_N0-2085-240 Z_BC_N0-2085-280 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
O závěsu
Ručně ušité
Vytvoří bezpečnou, útulnou atmosféru pro snadné usínání
2 letá garance
Radost v očích vašeho dítka zaručena
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační závěsy do dětského pokoje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ produktu: | Okenní závěs |
| Barvy: | Béžová, Růžová, Modrá, Zelená, Hnědá, Šedá |
| Šířka: | 140 cm |
| Délka: | 160 cm, 240 cm, 280 cm |
| Materiály: | Polyester |
| Motivy: | Bouclé |
| Úroveň kvality: | Premium |
| Materiál: | 100% polyester (gramáž 570 g/m²) |
| Balení obsahuje: | 1 kus závěsu |
| Míra tolerance: | šijeme to pro vás ručně, proto se může stát, že se rozměr odchýlí o +/- 2 % |
| Vhodné pro: | záclonovou tyč s průměrem max. 25mm |
| Způsob zavěšení: | řasící páska |
| Vlastnosti: | úvaz není součástí závěsu |
| Údržba: | lze prát v pračce a žehlit |
| Výrobce: | vyrobeno v EU |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.