Sametový závěs do dětského pokoje
Kód: Z_VE_N0-VE2250-160 Z_VE_N0-VE2250-240 Z_VE_N0-VE2250-280 Z_VE_N0-VE2282-160 Z_VE_N0-VE2282-240 Z_VE_N0-VE2282-280 Z_VE_N0-VE2269-160 Z_VE_N0-VE2269-240 Z_VE_N0-VE2269-280 Z_VE_N0-VE2258-160 Z_VE_N0-VE2258-240 Z_VE_N0-VE2258-280 Z_VE_N0-VE2260-160 Z_VE_N0-VE2260-240 Z_VE_N0-VE2260-280 Z_VE_N0-VE2222-160 Z_VE_N0-VE2222-240 Z_VE_N0-VE2222-280 Z_VE_N0-VE2243-160 Z_VE_N0-VE2243-240 Z_VE_N0-VE2243-280 Z_VE_N0-VE2295-160 Z_VE_N0-VE2295-240 Z_VE_N0-VE2295-280 Z_VE_N0-VE2205-160 Z_VE_N0-VE2205-240 Z_VE_N0-VE2205-280 Z_VE_N0-VE2218-160 Z_VE_N0-VE2218-240 Z_VE_N0-VE2218-280 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
O závěsu
Ručně ušité
Vytvoří bezpečnou, útulnou atmosféru pro snadné usínání
2 letá garance
Radost v očích vašeho dítka zaručena
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační závěsy do dětského pokoje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ produktu: | Okenní závěs |
| Barvy: | Béžová, Růžová, Modrá, Zelená, Hnědá, Šedá |
| Šířka: | 140 cm |
| Délka: | 160 cm, 240 cm, 280 cm |
| Materiály: | Polyester |
| Motivy: | Velvet |
| Úroveň kvality: | Premium |
| Materiál: | 100% polyester (gramáž 300 g/m²) |
| Balení obsahuje: | 1 kus závěsu |
| Míra tolerance: | šijeme to pro vás ručně, proto se může stát, že se rozměr odchýlí o +/- 2 % |
| Vhodné pro: | záclonovou tyč s průměrem max. 25mm |
| Způsob zavěšení: | řasící páska |
| Vlastnosti: | úvaz není součástí závěsu |
| Údržba: | lze prát v pračce a žehlit |
| Výrobce: | vyrobeno v EU |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.