Bestseller.🌟 Domečková postel Tery SKLADEM v nejoblíbenějších rozměrech.

Díl 2: Benlemi a Jak se staví sen

✎ 5 min čtení

Logo 2000x1000 (1)_1

Radka s Lukášem mají rozestavěný dům, minimum času, syna Matýska a k tomu malou Terezku, která má vážné genetické onemocnění. S tím se rozhodl něco udělat anonymní dobrodinec, který je do proměny Jak se staví sen přihlásil a my byli u toho také svým dílem.

Uxwh0IzQ

Rodina míní, miminko mění. Radka s Lukášem až do porodu Terezky nevěděli, že jsou oba nositeli velmi vzácného genu, který při kombinaci způsobuje 25% šanci na získání pontocerebelární hypoplazie. Ve dvou letech se bohužel o této diagnóze své dcerky dozvěděli a museli se s tím naučit žít.

Jejich dítě nikdy nebude chodit, mluvit ani sedět, proto bylo nutné mimo jiné přizpůsobovat bydlení i pro jejich ratolest s postižením, na což bohužel nezbývalo už moc času vzhledem k chození do práce a péči o Terezku už moc času, a tak rodina žila až do našeho příchodu ve dvou pokojích a celé druhé patro měli nedostavěné.

DKErVMNw

Designéři Martina a Honza se rozhodli do této výzvy pustit a vznikl z toho během následujících 5 dní:

  • Příjemný klučičí pokoj pro Matýska s postelí Deluxe.
  • Pro Terezku pokoj s veselými barvami, kde se opět využilo oblíbeného lůžka Deluxe i třech domečkových skřínek od nás z Benlemi.
  • Rodičům pak dvojice designérů zařídila ložnici s luxusním dvoulůžkem Deluxem a praktickým propojením v podobě posuvných dveří právě na místnost od jejich dcerky.
.
.
.
.

OQI4zs-w

Byla to náročná proměna, protože druhé patro bylo staveniště a muselo se myslet hlavně na to, že Terezka bude celý život odkázána na vozík, takže je nutné zvážit pečlivě umístění nábytku.

Ale designéři si s tím poradili bravurně a díky tomu má nyní rodina útulné tři pokoje, které díky přestavbě mohou začít okamžitě využívat a cítit se konečně jako v pravém domově. Podívejte se na vše na fotkách sami:

SzefjHuw