DOPRODEJ dětského nábytku i dekorací až - 51 % a vše SKLADEM. 👉 Vybírejte v kategorii SLEVY.

Šuplík BUDDY: Úložný prostor i postel pro návštěvu

✎ 5 min čtení

blog produkty

Obyvatelé menších bytů nebo pronajímatelé apartmánů často řeší stejný problém. Jak si poradit s malým prostorem a dostat do něj co nejvíce věcí, aniž by někomu překážely?

9547-3_dreveny-suplik-buddy-na-koleckach-se-dvema-vyrezy--rozmer-90x180-cm--pod-postel-90x200-cm-varianta-s-rostem-a-plnym-dnem--zvolte-barvu-transparentni-voskova-lazura-matna

Právě pro ně je ideální dřevěný šuplík BUDDY pod postel. Ručně ho vyrábíme v České republice z výběrového masivu, vy tak máte zaručenou výbornou kvalitu materiálů i jeho zpracování.

Na co všechno se dá využít a jaké jsou jeho přednosti? Začtěte se hlouběji do našeho článku pro praktické tipy.

Úložné prostory se vždy hodí 

Určitě to znáte – jak ratolest roste, potřebuje více věcí a ty zabírají místo. Kam je však postupem času uskladňovat, když dětský pokoj není nafukovací? Základ je mít dostatek úložných prostor a využít každý kousek na maximum.

S pomocí šuplíku s přidanými jezdícími kolečky pro lehčí manipulaci zabijete dvě mouchy jednou ranou – vyplníte volnou plochu, a zároveň uložíte další sezonní oblečení, hry nebo třeba náhradní peřiny.

pilulka cz kopie

NÁŠ TIP
Šuplík se hodí pod naše postele Poppi, Tery, Lucky, Tahuku, Nakanu, Bunky, Study, Kiddy, Dreamy, Teeny, Monty, Kili a Uluru.

 

.
.
.
.

9547-12_novy-buddy-se-dnem-kopie_1 

Už žádné nafukovačky, vytáhněte šuplík BUDDY a máte další lůžko

Málo pohodlným nafukovacím matracím na přespávání už dávno odzvonilo. Připravené je lepší a pohodlnější řešení v podobě výsuvného šuplíku pod postel.

Dá se do něj snadno vložit matrace a máte další lůžko během pár vteřin na prázdninové přespávání s kamarády od vašeho dítěte nebo jen jako další postel pro návštěvu.

Náš šuplík na matraci s přehledem unese až 150 kg, takže se může využít během dne na hraní a v noci na příjemný spánek. Po využití jen svlečete povlečení, prostěradlo a máte uklizeno.

srdce kopie

ZAJÍMAVOST
Pro lakování šuplíku používáme pouze 100% přírodní, antialergenní a ekologické barvy.

 

9547-13_novy-buddy-rost-kopie

Ideální do hotelu i apartmánu jako postel pro hosty

Šuplíky pod postel najdou praktické využití nejenom v domácnostech, ale také apartmánech nebo třeba hotelech. Šetří místem a elegantně vyplňují volný prostor pod lůžkem. Jeho využití je jednoduché – jen ho vysunete a máte 2 možnosti, co v něm najdete:

  1. náhradní povlečení, prostěradlo, sezónní oblečení apod.
  2. postel s přistýlkou

Dno šuplíku je dostupné ve 2 variantách dle vašich potřeb:

  1. Dno s roštem.
  2. Plné dno.

Mít multifunkční postel je snem každého praktického člověka. S pomocí dřevěného šuplíku BUDDY 2v1 toho dosáhnete a můžete se radovat z úložného prostoru i náhradního lůžka.

×

Splátková kalkulačka ESSOX