Příběh rodiny Benlemi

Spolu jsme pevní jako kmen stromu, který nic nezlomí

společná_1


Jsme naprosto upřímní. Ke kolegům, zákazníkům i sami ke své práci

Stromy si sami vybíráme a opracováváme do poslední třísky. Hladké dřevo vonící lesem ručně lakujeme 100% ekologickými barvami a s úsměvem posíláme do vašich domovů. Specializujeme se na masivní nábytek, vybavení do dětského pokoje… a jiskry v dětských očích. Hlavně protože jsme sami rodiče.

 dite  hvězdy rodina-2 
Víc než 10 000 šťastných dětí
spí ve vysněné domečkové postýlce
Získali jsme přes 500 referencí,
které nám dělají radost


Řídíme se jednou filozofií 
a to je rodina. Naše i ta vaše.

  Všechny výhody, kterých si cení naši zákazníci, najdete TADY

 

Každá rodina má svůj příběh. Prožijte ten náš

Hlava celé rodiny Benlemi, Michal Pomp, dostal roku 2015 nápad. Chtěl rodinám na celém světě dopřát něčím výjimečný nábytek, který je z přírodních materiálů.
misa
prirodni_hnedy
V ten samý rok už Michal představil světu první výrobky Benlemi. Byla to ručně pletená přírodní závěsná křesla z vrbového proutí, která jsou populární dodnes.
Na jaře 2016 začal náš Michal dělat radost dětem po celém Česku. Pustil se totiž do tvorbydomečkových postelí z masivu.
domeckove-postele1
kluci polocelek
V únoru 2017 spojil síly Michal se svým bratrem Petrem. Od té doby společně Benlemi rozšířili o prostorný centrální sklad, lakovnu a nové kanceláře.
Teď je nás v rodině víc než 35. Všichni si tykáme. Mluvíme spolu upřímně a dokážeme si ze sebe udělat srandu. Svou práci ale bereme vždy vážně.
provoz celý
mapa vo partneri aktualizovano
Jako rodina Benlemi máme dnes spokojené zákazníky a věrné obchodní partnery doma i po celém světě. Designový nábytek si tak mohou pořídit rodiny po celé Evropě.

 Kdo vytváří úsměv nejen dětem a jejich rodičům?
 

Michal Pomp
CEO a CFOPetr Pomp
COO, CIO a CSO

Hraboš_podpis

Michal Hrabina
Manažer provozu

To je ten, který Benlemi.cz s láskou založil. Ještě, že tak! Nyní jako hlava celé společnosti udává správný směr všemu, co se děje.

Petr dává jasný rytmus celému provozu. Ví, o každé třísce, která padne vedle a kontroluje chod na skladu i péči o zákazníky.  

Michalovi každý den záleží na tom, ať je vaše objednávka správně nachystána, maximálně pečlivě zabalená a co nejdříve u vašich dveří. 
 


Michal Krčmařík
Manažer velkoobchodu do zahraničí

Terka_podpis

Tereza Satková 
Péče o zákazníkyAnna Kociánová
Péče o zákazníky

Náš Michal (ano, už třetí) buduje se všemi zahraničními velkoobchodními partnery pevné pouto založené na maximální důvěře a férovém jednání.


Terka si s vámi píše na chatu a společně vždycky najdete řešení. Zajišťuje, ať mají reklamace hladký průběh a pomáhá vám i po telefonu. 

 

Anička je ta příjemná slečna, která vám s úsměvem zvedne telefon. Odpoví na každý váš mail a vždy udělá maximum, ať jste spokojeni. 


Táňa_podpis

Táňa Vimmerová
Ekonomka, právo
a CHHR

Žaneta_podpis

Žaneta Krejčíková
CMO

Veronika Pompová
Správkyně webu
a produktová manažerka pro textil

 Chcete být členem Benlemi? Kontaktujte Táňu. Postará se, ať se u nás cítíte jako doma. Zároveň má pod palcem právní i ekonomické záležitosti.

Žanet vytvořila hlas Benlemi a teď se stará o to, ať je všude slyšet. Píše, vymýšlí, počítá a lpí na tom, ať je každý úkol dotažen do úspěšného konce.  

Verča jako první vykopla míč marketingu a od té doby má tah na bránu. Stará se o weby, vyzná se na sociálních sítích i v grafice dokáže kouzla.

Honza_podpis

 Jan Frank
Konstruktér 3D modelů 
a produktový manažer pro nábytek

Leny_podpis

Lenka Vítková
Fotografka
a grafická specialistka

Denča_podpis

Denisa Pániková
Specialistka pro sociální sítě
a administrátorka produktů

Honzovou supersílou je přesnost. Každý nový model nábytku konstruuje do posledního milimetru. Proto jsou naše produtky bezpečné a spolehlivé.  

Lenka je mistryní za fotoaparátem a umělkyně. Dělá snímky produktů, stará se o kvalitní grafiku Benlemi a zkušeně ilustruje.

Líbil se vám náš příspěvek na Facebook? Tak to vám udělala radost naše Denča. Má pod palcem sociální sítě, influencery a je administrátorkou produktů. 

 

Kontakty na nás najdete TADY.
 

Chcete mezi nás?

Ozvěte se naší Táni na [email protected] nebo zavolejte na 731 107 307 a staňte se novým členem rodiny. kancl