Závěs SEDMIKRÁSKY do dětského pokoje
Kód: Z_MR_N1-D132-160 Z_MR_N1-D132-240 Z_MR_N1-D132-280 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
O závěsu
Ručně ušité
Hebká látka příjemná na dotek
Polozatemňující (Zadrží zhruba 50 - 70 % světla)
Vytvoří bezpečnou, útulnou atmosféru pro snadné usínání
2 letá garance
Radost v očích vašeho dítka zaručena
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační závěsy do dětského pokoje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ produktu: | Okenní závěs |
| Barvy: | Bílá, Béžová |
| Šířka: | 150 cm |
| Délka: | 160 cm, 240 cm, 280 cm |
| Materiály: | Polyester |
| Motivy: | Příroda |
| Úroveň kvality: | Premium |
| Materiál: | 100% polyester (gramáž 160 g/m²), odolný sublimační potisk |
| Balení obsahuje: | 1 kus závěsu |
| Míra tolerance: | šijeme to pro vás ručně, proto se může stát, že se rozměr odchýlí o +/- 2 % |
| Vhodné pro: | záclonovou tyč s průměrem max. 25mm |
| Způsob zavěšení: | řasící páska |
| Vlastnosti: | úvaz není součástí závěsu |
| Údržba: | lze prát v pračce a žehlit |
| Výrobce: | vyrobeno v EU |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.