Polštářek miminka se jménem vašeho dítěte
Kód: POD3D_50_VH_N2-NB07 POD3D_50_VH_N2-NB06 POD3D_50_VH_N2-NB05 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
O polštářku
Ručně vyrobený
Vyplněná silikonovými kuličkami pro udržení stálého tvaru
Radost v očích vašeho dítka zaručena
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.
Polštář není hračka - může obsahovat malé části, které mohou být pro děti nebezpečné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační polštářky a polštáře |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ produktu: | Polštář |
| Barvy: | Béžová, Hnědá |
| Materiály: | Polyester |
| Úroveň kvality: | Premium |
| Materiál: | sametová látka s odolným sublimačním potiskem, gramáž cca 330 g/m2 |
| Výplň: | antialergenní silikonové vlákno |
| Rozměr: | šířka 25 cm x výška cca 15 cm x délka 45 cm |
| Hmotnost: | přibližně 300 g |
| Personalizace: | jméno dítěte uveďte v košíku do poznámky (nutná platba předem) |
| Míra tolerance: | šijeme to pro vás ručně, proto se může stát, že se rozměr odchýlí o +/- 2 % |
| Dle certifikace: | Oeko-Tex® Standard 100 |
| Údržba: | čistit pouze vlhčeným hadříkem, neprat v pračce |
| Výrobce: | vyrobeno v EU |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.