Ergonomická židle pro děti k psacímu stolu RŮŽOVÁ
Kód: AA-A-3-A-A-VS08-B AA-A-4-A-A-VS08-B Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
O židli
Ideální poměr ceny a kvality
Kvalitní ergonomický sedák
Součástí kolečka vhodná na tvrdou i měkkou podlahu
Výškově nastavitelná
Unese až 80 kg
2 letá garance
Radost v očích vašeho dítka zaručena
Ergonomickou židli doporučujeme doplnit o vhodný psací stůl pro pohodlné a bezpečné sezení vašeho dítka.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské a studentské židle k psacímu stolu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Typ produktu: | Židle k psacímu stolu |
| Barvy: | Růžová |
| Barvy sedáku: | Růžová |
| Barvy podnože: | Bílá |
| Materiály: | Polyester |
| Vlastnosti produktů: | Bez područek, S kolečky |
| Úroveň kvality: | Exclusive |
| Výška postavy: | 119 až 142 cm, 133 až 159 cm |
| Vlastnosti: | Bez područek, S kolečky |
| Výška dítěte: | 119 až 142 cm, 133 až 159 cm |
| Materiál: | pětiramenný kříži z plastu a sklolaminátu, potahová tkanina, gramáž 255 g/m (100% polyester) |
| Váha: | 8 kg |
| Nosnost: | max. 80 kg |
| Speciální vlastnosti: | kvalitní ergonomický sedák, opěrky, měkké kolečka vhodné na tvrdou i měkkou podlahu |
| Výhody: | výškově nastavitelná židle |
| Údržba: | Při znečištění stačí otřít vlhkým hadříkem |
| Dle certifikace: | PN-EN 1335-1:2004, PN-EN 1729-1:2007 |
| Výrobce: | Vyrobeno pro Benlemi v EU |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.