Bočnice postele Safety

3871 4481 1945/PAS 4479 4482 4480 2345 4483 Zvolte variantu
Neohodnoceno

Bočnice postele Safety budou bezpečně chránit Vaše dítě po celou noc. Bočnice postele můžete kdykoliv jednoduše sundat díky jejich navrženému řešení. Barvu bočnic vybírejte z několika vybraných barev a nakombinujte je s dalšími doplňky k posteli Happy nebo Wally, jakými jsou přídavné nohy či šuplík.


  • 594 Kč 594 Kč 594 Kč 594 Kč 594 Kč 594 Kč 470 Kč 594 Kč od 470 Kč bez DPH
  • Zvolte variantuNa zakázku do 10 dníNa zakázku do 10 dníNa zakázku do 5 dníNa zakázku do 10 dníNa zakázku do 10 dníNa zakázku do 10 dníNa zakázku do 5 dníNa zakázku do 10 dní
719 Kč 719 Kč 719 Kč 719 Kč 719 Kč 719 Kč 569 Kč 719 Kč od 569 Kč
  • Barva
Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Bočnice
Určeno pro postele: ostatní
 

Bočnice postele Safety

Bočnice postele Safety slouží jako bezpečnostní prvek pro ochranu Vašeho dítěte při jeho rozverném spánku. S našimi bočnicemi se nemusíte v noci strachovat, že by Váš nejmenší byl v jakémkoliv ohrožení. Záleží nám na bezpečnosti Vašich dětí a jejich klidného spánku.

Bočnice postele Safety mají obrovskou výhodu, a to že jsou snadno demontovatelné. Jednoduše bočnice usadíte do bočního delkového rámu postele. Není potřeba žádného vrtání. Matrace pak bočnice dokonale zpevní Když je Vaše dítě ještě malé a máte strach, že by v noci mohlo z postýlky upadnout, bočnice jej perfektně ochrání. Až vyroste, bočnice postele můžete sundat a nechat tak větší prostor Vašemu dítěti.

Pro výrobu bočnic postele jsme zvolili stejné hranoly z borovicového dřeva stejně jako u postelí ve tvaru domečku, přídavných nohou a šuplíku. Celkově tak komplet postele se všemi doplňky působí velice kompaktně a slazeně.

Rozměry bočnice

Bočnice vyrábíme v délce 100 cm s tím, že z každé strany je 6 cm hranol pro uchycení bočnice k posteli. Celková delka bočnice je tak 112 cm. Výška od vrchního rámu spodní konstrukce postele, kde je usazena matrace je 18 cm.

Barva

Barevné provedení bočnice postele Safety je shodné s barvami postele Happy a postele Wally. Jednoduše si můžete nechat bočnice nalakovat do stejné barvy jako máte postýlku nebo zvolíte jinou barvu z naši palety barev a vytvoříte atypicky elegantní prvek Vaši postele. Dostupné barvy jsou přírodní dekor borovice, bílá, růžová, tyrkysově modrá, černá a zelená.

barvicky

Shrnutí

Bezpečné spaní, to je jeden z hlavních požadavků rodičů při výběru postýlky pro svoji ratolest. Bočnice postele Safety zvýší bezpečnost postele na maximum. Stabilní a perfektně opracovaná postýlka tak bude dokonale bezpečná a Vy můžete každou noc klidně ulehnout. Vaše dítě bude v dobrých rukou, respektive bočnicích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Web Benlemi.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací