Grossmann

Webová stránka značky: Grossmann

O společnosti Grossmann

Naše ryze česká společnost Grossmann spol. s.r.o. se již od roku 1999 specializuje na výrobu zdravotních matrací, lamelových roštů, ložnicového nábytku ze 100% masivu borovice a buk a dalších produktů pro zdravý spánek pod značkou Grossmann. Jako jedni z mála se zaměřujeme na výrobu matrací na míru atypických rozměrů bez příplatku! Sídlíme v Opavě, kde probíhá kompletní vývojový i výrobní proces. Veškeré naše produkty splňují ISO normy kvality a sortiment matrací nese označení Český výrobek.

Působíme na českém trhu, nově provozujeme e-shop na Slovensku www.grossmann-matrace.sk a vybavujeme matracemi a masivním nábytkem nejen domácnosti, ale dodáváme naše výrobky také do hotelů, penziónů, ubytoven a dalších ubytovacích zařízení v České republice i v zahraničí. Mezi ty nejznámější patří kupříkladu Grandhotel Pupp v Karlových Varech, hotel Imperiál v Praze, hotel Savoy, hotel Adriana v Chorvatsku, hotel Pokrovka v Rusku a další.
Našim cílem je zvyšování kvality a Vaše spokojenost

Našim cílem je přizpůsobit se požadavkům trhu i zákazníků, kteří si žádají kvalitní zboží, nízkou cenu a dokonalý servis služeb a záruk. Zároveň sledujeme nejnovější trendy, naše výrobky zdokonalujeme a zaměřujeme se na zvyšování hodnoty poměrového koeficientu kvalita/cena. Výrobu máme pod neustálým dohledem, což nám umožňuje zvyšovat efektivitu, zavádět nové technologie a vyrábět lepší a modernější výrobky. Ve snaze o co největší spokojenost zákazníka se nám podařilo získat důvěru trhu a dnes patříme mezi největší výrobce matrací v ČR. Vaše spokojenost je naší největší odměnou.
Co u nás najdete?

V naší nabídce máme zejména kompletní sortiment matrací, od tradičních pružinových a taštičkových, po oblíbené matrace z PUR, studených a viscoelastických německých pěn EuroFoam® a Carpenter ® či antibakteriální matrace ze švýcarských pěn SANITIZED®. Nechybí nabídka luxusních latexových matrací a dětských matrací. Na matrace využíváme také materiály kokoslatex a BIOTEX z ovčí vlny. K matracím si můžete dokoupit chrániče matrací, rošty nebo anatomické polštáře. Můžeme vám také nabídnout ložnicový nábytek z masivu, počínaje postelemi, nočními stolky, komodami, skříněmi, stoly, židlemi a úložnými prostory pod postele konče.
Proč byste měli nakoupit u nás?

Jsme poctiví čeští výrobci matrací od roku 1999 a máme dlouholeté zkušenosti.
Nabízíme široký sortiment matrací a produktů pro zdravý spánek.
Vyrábíme atypické matrace na míru bez příplatku!
Používáme zdravotně nezávadné a kvalitní materiály.
Sledujeme aktuální trendy a přinášíme stále modernější výrobky.
Jsme nejlevnější na trhu!
Poskytujeme množstevní slevy.
Máme stovky spojených zákazníků.
U nás máme individuální přístup ke každému zákazníkovi.
Nabízíme komplexní servis služeb a záruk.
Poskytujeme poradenství a jsme s Vámi v kontaktu.
Nabízíme dopravu pro celé ČR zdarma.

Žádné produkty značky Grossmann nebyly nalezeny...