Závěsné svítidlo Sliva

4 199 Kč 3 470 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsné svítidlo Sliva

Stejně jako hlavice rakety osvětluje září svých motorů kosmický prostor, závěsné svítidlo Sliva, připomínající svým tvarem tento kosmický dopravní prostředek budoucnosti, osvětluje temný prostor Vašeho domova. Nejmodernější technologie z vesmírných cest, byly propojeny s teplem olšového dřeva a přírodou planety Země. Zdánlivě klasický tvar zůstal přepracovaný od samotného počátku, aby bylo dosaženo moderních proporcí a atraktivity pro dnešní dobu. Klasika a univerzálnost spolu hrají s dokonalé souhře s originalitou a moderností.

Z dřevěného stínidla se line teplé nažloutlé světlo, kouzelně doplňující odkaz přírody, který v sobě závěsné svítidlo Sliva přináší nejen do Vašeho domova. Od špičky stínidla prosvěcují směrem ke stropu otvory vedoucí z jeho útrob, mající naoranžovělou barvu. Závěsné svítidlo Sliva díky své konstrukci působí velice sympatickým, symetrickým a příjemným dojmem. Vyzařuje z něj teplota domova.

Závěsné svítidlo Sliva lze využít jak k prosvětlení Vašeho domova, tak pro účel osvětlení restaurací, kaváren, čajoven, hotelů a jiných komerčních prostor, které kladou důraz na estetiku, spojenou s přírodou.

Skvěle si závěsné svítidlo Sliva hraje do noty například s jídleními stoly King of Hearts a Ace of Spades. Vůbec v kombinaci s dřevěným nábytkem dodá Vašemu interiéru jedinečnost a originalitu.

Rozměry závěsného svítidla Sliva

  • Výška stínidla 21 cm
  • Průměr stínidla 21 cm

Barva

Barva závěsného svítidla Sliva je vždy přírodní. Konkrétně přirozený dekor olše, ze které je závěsné svítidlo Sliva vyrobeno. Volba jiného barevného dekoru svítidla není možná, jelikož odkaz přírodního materiálu by tím zaniknul nebo šel do ústraní.

Shrnutí

Jste-li fanouškem přírodních materiálů a právě vybíráte osvětlení Vašeho domova, kavárny, čajovny, restaurace či hotelu, volba závěsného svítidla Sliva bude jistě trefou přímo do černého. Disponuje čistým designem, zajímavým tvarem a stínidlem, vytvarovaným ze dřeva. To vše mu dává osobité charisma a jedinečný vzhled.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvětlení, které rozzáří vaši domácnost
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

INSPIRUJTE SE NA INSTAGRAMU RODINY #BENLEMI