Závěsné Svítidlo Kabak

Unikátní dřevěné závěsné svítidlo Kabak, inspirované tvarem tuby Vás zaujme čistými liniemi, vhodnými do moderního i klasického interiéru. Kabak je známkou jednoduchosti, čistoty a elegance zároveň. Vhodné je jak do interiéru Vašeho bydlení, tak pro komerční účely. V kombinaci s dřevěným nábytkem vypadá naprosto úžasně.


  • 4 131 Kč bez DPH
  • Na zakázku do 21 dní
4 999 Kč
Kategorie: Osvětlení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
 

Závěsné svítidlo Kabak

Závěsné svítidlo Kabak je decentní, stejně jako výrazné stropní svítidlo, zářící na Váš jídelní stůl či do prostoru Vašeho obývacího pokoje. Stejně elegantně bude působit v komerčních prostorách hotelů, restaurací i Vaší firmy.

Kabak vyznačuje postoj, blízký k přírodě. Dřevěné stínidlo, při rozsvícení ze své otevřené části vrhá nažloutlé světlo, prohřívající celý interiér. Byl inspirován tubou, jakožto hudebním nástrojem, neboť v Vaše bydlení s Kabakem bude jedna nádherná symfonie, dokonale sladěná s Vašim dřevěným nábytkem.

Zhruba do středu délky závěsného svítidla Kabak jsou vytvořeny otvory, skrze které po rozsvícení září oranžovo-žlutá barva. Otvory může být propletená šňůra ve žluté barvě, shodné s barvou přírodního kabelu, na kterém závěsné svítidlo Kabak visí. Žlutá barva provazu totiž bezvadně hraje se žlutou září závěsného svítidla, působí velmi decentně a příjemně. Je tedy pouze na Vás, kterou variantu zpracování si zvolíte, obě dvě totiž mají své kouzlo.

Závěsné svítidlo Kabak si dokážeme v moderně vybaveném interiéru představit například se stoly Ace of Spades a King of Hearts. Dřevo se dřevem vypadá vždy úchvatně, proto doporučujeme závěsná svítidla Kabak kombinovat prioritně s dřevěným nábytkem.

Rozměry závěsného svítidla Kabak

  • Výška stínidla 35 cm
  • Průměr stínidla 18,5 cm

Barva

Závěsné svítidlo Kabak je typické barvou olšového dřeva, ze kterého je vyrobeno. Dřevo je pouze olejováno a tím povrchově chráněno. Lakování do jiného barevného tónu neprovádíme, závěsné svítidlo dodáváme pouze v barvách, které vidíte na obrázku u produktu.

Shrnutí

Máte rádi dřevo? Vybavili jste svůj byt dřevěným nábytkem, ke kterému potřebujete dopasovat závěsné svítidlo? Pak jste na správné adrese. Kabak se pro Vás stane řešením přírodního osvětlení, v moderním designu s čistými liniemi a přesto zajímavým tvarem. Kabak je vhodný jak pro osvětlení domova, tak pro komerční účely. Kavárny, restaurace, hotely i firmy se k tomuto přírodnímu závěsnému svítidlu s dřevěným stínidlem přiklání. Důvěřujte mu i Vy, nezklame Vás.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Web Benlemi.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací