Závěsné Svítidlo Kabak

4 999 Kč 4 131 Kč bez DPH
Na zakázku do 21 pracovních dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsné svítidlo Kabak

Závěsné svítidlo Kabak je decentní, stejně jako výrazné stropní svítidlo, zářící na Váš jídelní stůl či do prostoru Vašeho obývacího pokoje. Stejně elegantně bude působit v komerčních prostorách hotelů, restaurací i Vaší firmy.

Kabak vyznačuje postoj, blízký k přírodě. Dřevěné stínidlo, při rozsvícení ze své otevřené části vrhá nažloutlé světlo, prohřívající celý interiér. Byl inspirován tubou, jakožto hudebním nástrojem, neboť v Vaše bydlení s Kabakem bude jedna nádherná symfonie, dokonale sladěná s Vašim dřevěným nábytkem.

Zhruba do středu délky závěsného svítidla Kabak jsou vytvořeny otvory, skrze které po rozsvícení září oranžovo-žlutá barva. Otvory může být propletená šňůra ve žluté barvě, shodné s barvou přírodního kabelu, na kterém závěsné svítidlo Kabak visí. Žlutá barva provazu totiž bezvadně hraje se žlutou září závěsného svítidla, působí velmi decentně a příjemně. Je tedy pouze na Vás, kterou variantu zpracování si zvolíte, obě dvě totiž mají své kouzlo.

Závěsné svítidlo Kabak si dokážeme v moderně vybaveném interiéru představit například se stoly Ace of Spades a King of Hearts. Dřevo se dřevem vypadá vždy úchvatně, proto doporučujeme závěsná svítidla Kabak kombinovat prioritně s dřevěným nábytkem.

Rozměry závěsného svítidla Kabak

  • Výška stínidla 35 cm
  • Průměr stínidla 18,5 cm

Barva

Závěsné svítidlo Kabak je typické barvou olšového dřeva, ze kterého je vyrobeno. Dřevo je pouze olejováno a tím povrchově chráněno. Lakování do jiného barevného tónu neprovádíme, závěsné svítidlo dodáváme pouze v barvách, které vidíte na obrázku u produktu.

Shrnutí

Máte rádi dřevo? Vybavili jste svůj byt dřevěným nábytkem, ke kterému potřebujete dopasovat závěsné svítidlo? Pak jste na správné adrese. Kabak se pro Vás stane řešením přírodního osvětlení, v moderním designu s čistými liniemi a přesto zajímavým tvarem. Kabak je vhodný jak pro osvětlení domova, tak pro komerční účely. Kavárny, restaurace, hotely i firmy se k tomuto přírodnímu závěsnému svítidlu s dřevěným stínidlem přiklání. Důvěřujte mu i Vy, nezklame Vás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvětlení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

INSPIRUJTE SE NA INSTAGRAMU RODINY #BENLEMI