Závěsné svítidlo DRUU L bílé

Tip
Značka: NUUA
2 099 Kč 1 735 Kč bez DPH
Na zakázku do 21 pracovních dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsné svítidlo DRUU

Kolekce závěsných svítidel DRUU je kombinací designu, dřeva a kovu. Kombinace lehkého a svěžího vzhledu, příjemných tvarů a barevnosti zajišťuje, že se toto závěsné svítidlo stane nejen dokonale funkčním, ale rovněž velice atraktivním osvětlením ve Vaší domácnosti, kanceláři, restauraci, hotelu, a podobně. Při výrobě závěsného svítidla DRUU byl kladen velký důraz na výzdobu pokojů a jiných místností, kterým dá toto osvětlení neobyčejný charakter. Světlo ze svítidla, vytváří neuvěřitelné klima a atmosféru.

Každé světlo z kolekce DRUU se skládá z dekorativního splétaného závěsu včetně krytky stropního úchytu, pouzdra z dubového dřeva. Toto pouzdro je zároveň držákem pro lakované ocelové stínítko. Stínítko dokážeme nalakovat do jakékoliv barvy dle vzorníku palety RAL. Díky tomu bude závěsné svítidlo DRUU perfektně vyhovovat potřebám Vašeho interiéru a dokonale pak sladíte s jiným drobným nábytkem.

Rozměry závěsného svítidla DRUU

Závěsné svítidlo DRUU si můžete pořídit ve 2 barevných variantách, a to v bílé a černé barvě. Z velikostí máte na výběr ze tří možností, a sice S, M a L, které se každá liší zejména velikostí stínítka.

  • Velikost S: průměr stínítka 14 cm, výška svítidla 32 cm, délka přívodního kabelu 55 cm
  • Velikost M: průměr stínítka 20 cm, výška svítidla 24 cm, délka přívodního kabelu 55 cm
  • Velikost L: průměr stínítka 29 cm, výška svítidla 18 cm, délka přívodního kabelu 55 cm

Barva

Standardní barevné provedení lustru DRUU je kombinací přírodního dekoru dubového dřeva, ze kterého je tvořeno pouzdro s držákem pro upevnění žárovky, a zároveň bílého či černého ocelového stínítka.

Stínítko dokážeme lakovat i do jiných barevných odstínů tak, aby závěsná svítidla DRUU dokonale pasovala do Vašeho interiéru.

Shrnutí

Pokud chcete vybavit svou domácnost, kancelář, restauraci, hotel či jiný interiér zajímavým závěsným svítidlem, které na Vás bude dýchat svou osobitostí a příjemným designem, neváhejte se rozhodnout některé závěsné svítidlo z kolekce DRUU.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvětlení, které rozzáří vaši domácnost
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: