Závěsné Svítidlo Carna

4 199 Kč 3 470 Kč bez DPH
Na zakázku do měsíce

Detailní informace

Detailní popis produktu

závěsné svítidlo carna

Závěsné svítidlo Carna je úžasný kousek závěsného osvětlení ze dřeva. Bylo ručně vyrobeno ze dřeva olše. Výrobce dal svítidlu zajímavý tvar i barvu, která dodává závěsnému svítidlu Carna onen neobyčejný vzhled. Kulička, umístěná nad hlavním tělem svítidla, dodává světlu takzvanou třešničku na dortu. Při navrhování závěsného svítidla Carna byl kladen důraz na zachování dekoru dřeva, který i přes černý lak proniká, a působí tak zajímavě.

Závěsné svítidlo Carna dokáže najít své využití jak ve Vaší moderní kuchyni, útulné ložnici či obývacím pokoji. Posvítí Vám na cestu chodbou, při nedělním obědu, nebo třeba při čtení Vaší oblíbené knížky. Zároveň svítidlo nachází své nové majitele i z řad firem, restaurací, kaváren, čajoven, hotelů, a jiných. Ať tak či tak, perfektně ladí s odkládacím stolkem Karpik, jídelním stolem AdamOn, či stolní lampou Ananas.

Rozměry závěsného svítidla carna

  • 20 x 20 x 25 cm


Součástí každého balení svítidla je LED žárovka a kabel o délce 1,8 metru.

Barva

Pokud hledáte dřevěné závěsné svítidlo, které má povrchovou úprava, jste na správném místě. Textura olšového dřeva, ze kterého je závěsné svítidlo Carna vyrobeno, jemně prosvítá skrze černou barvu. 

Shrnutí

Líbí se Vám přírodní výrobky, netradiční tvary, individualita a originalita, spojená s funkčností? Toho všeho dosahuje závěsné svítidlo Carna, ručně vyrobené z olšového dřeva. Můžete ho použít jak v domácnosti, tak v komerčních prostorách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvětlení
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

INSPIRUJTE SE NA INSTAGRAMU RODINY #BENLEMI