Závěsné svítidlo Bana

9 099 Kč 7 520 Kč bez DPH
Na zakázku do měsíce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsné svítidlo Bana

Závěsné svítidlo Bana je poměrně robustní výrobek z olšového dřeva, hrdě prosvětlující Vaší jídelnu, obývací pokoj, pracovnu či kancelář. Bana přirozeně vzbuzuje svým jedinečným tvarem aerodynamický dojem. Jakoby byla konstruována v aerodynamickém tunelu, kde kolem ní ve vysoké rychlosti obtékal vzduch, simulující rychlý pohyb vpřed. Aerodynamický pocit ve Vás bude vzbuzovat odlišně skosené strany stínidla od jeho vrcholu.

Závěsné svítidlo Bana je vyrobeno z olšového dřeva. Disponuje širokým rozptylem stínidla, ze kterého vychází nádherná nažloutlá záře, prosvětlující prakticky celý Váš interiér. Propracovaný výrobní proces byl doveden k dokonalosti, která se promítá do hřejivé atmosféře, kterou toto závěsné svítidlo vytváří. Je velké, ale zároveň nenápadné. Zdánlivě pravidelné a zároveň jednoduché. Ohýbá prostor dle Vašich představ. Vyhřívá celou místnost krásnou barvou dřeva a činí ji útulnou a jedinečnou.

Tvarová nesouměrnost působí jak elegantním, tak hravým dojmem. Proto Vás závěsné svítidlo Bana bude bavit při každém okamžiku, kdy na něj pohlédnete. Stejně tak jej budou obdivovat Vaši přátelé a známí při návštěvách. Není lepšího řešení než sladit dřevěné výrobky mezi sebou a naslouchat jejich něžnému šepotu. Výborně si ve Vaší jídelně bude závěsné stívidlo Bana rozumět zejména se dřevěnými jídelními stoly. Případně bude ve Vašem obývacím pokoji nabuzovat romantickou atmosféru nad Vašim konferenčním stolkem a celkově dotvářet jedinečnost okamžiku.

Závěsné svítidlo Bana Váš jednoduše chytne a nepustí. Zamilujete si jej.

Rozměry závěsného svítidla Sliva

Rozměry stínidla 37 x 35 x 28 cm

Barva

Není závěsného svítidla v přírodním designu, které by nevypadalo skvěle v jeho přirozené přírodní barvě dřeva. Olšové dřevo samo o sobě má nádhernou barvu, která je navíc zakonzervovaná matným či lesklým olejem. Tím je zajištěna povrchová ochrana dřeva po budoucí léta.

Shrnutí

Dřevěné závěsné svítidlo Bana si rychle získá Vaši oblibu. Bude osvětlovat interiér Vašeho bydlení hřejivým nažloutlým světlem, které se odráží od dřevěného svítidla a navozuje tak neobyčejnou atmosféru. Perfektně se kombinuje s dřevěným nábytkem. Svými tvary zaujme řadu milovníků přírodního designu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvětlení, které rozzáří vaši domácnost
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: