Závěsné svítidlo Ananas Mini

2 699 Kč 2 231 Kč bez DPH
Na zakázku do měsíce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsné svítidlo Ananas Mini

Závěsné svítidlo Ananas Vám umožní pohlédnout do útrob dřeva a nádherně prosvětlit jeho tkáně a útroby. Díky tenké vrstvě dřeva získává závěsné svítidlo Ananas bezkonkurenční schopnost rozzářit se výraznou oranžovou barvou, která zejména ve tmě přivodí neobyčejnou atmosféru, doprovázenou hřejivým pocitem. Samotné světlo, vycházející z dřevěného stínidla tohoto závěsného svítidla má nezvykle teplý barevný tón.

Ač vypadá toto závěsné svítidlo poměrně jednoduše a prostě, proces jeho výroby je velice sofistikovaný a náročný.

Závěsné svítidlo Ananas je dostupné ve 3 provedeních, přičemž každé se liší svou velikostí. Konkrétně se jedná o typ Mini, Normal a Longin.

LED žárovku nemusíte při zakoupení tohoto nádherného designového kousku složitě shánět, je součástí balení. To znamená, že jej stačí vybalit, namontovat a v okamžiku svítíte.

Každý kus závěsného svítidla Ananas je jedinečným originálem, neboť je vyráběn ručně a z přírodního materiálu (dřeva). Každé oranžové prosvětlení při rozsvícení závěsného svítidla Ananas bude vypadat jinak. Každé dřevo má odlišnou strukturu, jiné léta, a podobně. Ruční práce je přitom další jasný důkaz o jedinečnosti každého kusu.

Složitý výrobní proces dopomohl závěsnému svítidlu Ananas dosáhnout barevné proměny při každém rozsvícení. Ať už tedy plánujete si pořídit závěsné svítidlo do Vašeho domova, firmy, hotelu, restaurace, baru či jiných komerčních prostor, závěsné svítidlo Ananas ve Vás i Vašich návštěvách vždy probudí onen nepopsatelný hřejivý pocit a úžas při každém jeho rozsvícení.

V kanceláři či pracovně jej perfektně sladíte se stolní lampou Ananas. Doma, ve firmě i komerčních prostorách si pak bude hrát do noty se nástenným svítidlem Ananas.

Rozměry závěsného svítidla Ananas

  • Rozměry stínidla Ananas Mini - 6,5 x 16 cm
  • Rozměry stínidla Ananas Normal - 9 x 18 cm
  • Rozměry stínidla Ananas Longin - 9 x 36 cm
  • Délka přívodního kabelu 2 m

Barva

Barva použitého dřeva je přírodní. Ostatně závěsné svítidlo Ananas tak vypadá i nejlépe, neboť efekt prosvětlování dřeva by po jeho nalakování nebyl prakticky možný.

Shrnutí

Závěsné svítidlo Ananas disponuje úžasným prosvětlovacím efektem dřeva, díky čemuž má své originální, jedinečné a osobité kouzlo. Přivodí Vám hřejivý pocit při každém jeho rozsvícení, které si ostatně ihned v prvním momentu zamilujete. Přírodní výrobek vyrobený ze dřeva s takovými vlastnostmi nemá na českém a slovenském trhu obdoby. Propadněte jeho kouzlu stejně jako my.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvětlení, které rozzáří vaši domácnost
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: