Závěsné křeslo Swingy In tyrkysové

19 899 Kč 16 445 Kč bez DPH
Na zakázku do 21 pracovních dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsné křeslo Swingy In

Závěsné křeslo Swingy In je určeno především do interiéru. Závěsné křeslo vytvořila česká designérka za účelem vnést do života lidí více odpočinku a možnosti relaxování. Mírné pohupování se v závěsném křesle Swing In působí příznivě na naše tělo i mysl. Zavřete oči a nechte volně proudit Vaše myšlenky a tvořit svou fantazii.

Nechte se tak unést jedinečným kouzlem závěsného křesla Swingy In, které do Vaši domácnosti přinese nejen moderní eleganci, ale vytvoří jedinečnou formu uvolnění Vašeho těla a stavu klidu. V závěsném křesle se můžete houpavými pohyby nechat unášet na vlně pohody a dobít tolik potřebnou energii. Můžete si vedle křesla odložit na odkládací stolek šálek dobré kávy a přečíst si Vaši oblíbenou knížku nebo si dopřát pohodlí u sledování filmů. V závěsném křesle Swingy In se budete cítit natolik volní a šťastni, že si velmi rychle nejde místo ve Vašem srdci.

Závěsné křeslo Swingy In je nejenom svým tvarem a formou krásným relaxačním prvkem, ale funkčnost závěsného křesla je umocněna speciální výplní, jakou jsou certifikované míčky z polyuretanové pěny. Míčky se používají běžně v rehabilitačních centrech jako účinná metoda rehabilitace a masáží. Závěsné křeslo Swingy In je obšito odolnou a snadno udržovatelnou látkou ze 100% polyesteru (514 g/m2). Navíc je látka z příjemného a kvalitního potahového materiálu a je ošetřena technologií Aqua Clean pro snazší čištění. Závěsné křeslo Swingy In, respektive celá jeho výroba je dílem poctivé ruční práce.

Látkový sedák je zavěšen na bavlněných lanech na rozpěrných tyčích z bukového dřeva.

Rozměry závěsného křesla SWINGY IN

  • rozměry sedáku závěsného křesla jsou 160 x 110 cm
  • hmotnost závěsného křesla je 8 kg a nosnost 120 kg
  • délka rozpěrných tyčí je 104 cm
  • minimální výška stropu pro uchycení závěsného křesla Swingy In je 260 cm
  • minimální odstup od stěny je 90 cm (měřeno od konce křesla směrem ke stěně)

Barva

Závěsné křeslo Swingy In je dostupné v několika barevných provedeních. Vybrali jsme pro Vás moderní a poutavé barvy. Rozhodnout se můžete mezi v šedou, šedomodrou, černou, stříbrnou, bordeaux,  fialovou, béžovou, tmavě hnědou, khaki, tyrkysovou, oranžovou a hořčicovou.

Shrnutí

Houpáním v závěsném křesle Swingy In se dostanete do světa čisté pohody a klidu. Dopřejte svému tělu tolik potřebný odpočinek, který bude nejen duševně relaxační, ale Vašemu tělu prospěšný. Každá vteřina strávená v závěsném křesle Swingy In bude trvat věčnost, proto si jej bezesporu od první chvíle zamilujete.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavte svůj byt od ložnice po zahradu
Záruka: 2 roky
Vybrat model: Swingy In
Vybrat barvu: Tyrkysová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: