Závěsná Houpačka Swing II

27 099 Kč 22 396 Kč bez DPH
Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Zvolte variantu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsná houpačka Swing II

Závěsná houpačka Swing II není klasickou formou křesla, které pevně stojí na nohách. Nabízí pohodlné sezení zavěšené ve stropu. Závěsná houpačka oplývá minimalistickým vzhledem s vysoce kvalitním provedením. Láká každého majitele k zábavnému sezení v pohybu. Závěsná houpačka Swing II plní svým prostým a elegantním designem by Iwona Kosicka nádherný kousek Vaši domácnosti.

Své nové majitele si našli naše houpačky až za dalekým oceánem, kde obohacují své majitele při výhledu na krásy Los Angeles nebo pláže Malibu.

Každodenní ranní šálek čerstvé kávy si vychutnává další klient spolu se zvuky rušné ulice v honosné čtvrti Paříže na Boulevard Flandrin. V londýnském bytě Michaelise Boyda se vyjímá jeden kousek. Švédská centrála firmy Red Bull ve Stockholmu si pořídila závěsnou houpačku Swing 2, aby bavila své návštěvníky. Pro milovníky čtení knih v knihkupectví v dalekém Guangzhou je k dispozici tato krásná houpačka. K vyjádření spojení umění nebe a země zakomponovali dvě závěsné houpačky Swing II v ateliéru Městského muzea v Helsinkách.

Závěsné houpačky Swing II je vyrobeno z dýhovaného dubového dřevo, které je zpracováno v tvrdou a pevnou překližku. K lakování houpačky Swing II používáme voskový olej na bázi včelího vosku a rostlinných olejů. Houpačku lze zkombinovat s nádherným doplňkem, jako jsou naše pletené deky Exclusive.

Stejně jako závěsná křesla můžete uchytit houpačku Swing II do přiznaných stropních trámů nebo přímo do stropu. Houpačka se věší za pomoci pevné karabiny a ocelového lana. Doplňkové příslušenství (háky, oka, vrtáky apod.) pro uchycení závěsné houpačky Swing II není součástí balení, jelikož místa pro uchycení houpačky různorodá. Proto si sami zvolíte, co Vám bude dle možností nejvíce vyhovovat. Zvolte však takovou variantu, která snese minimální zatížení cca 400 kg.

Závěsná houpačka Swing II má doporučenou nosnost je 120 kg.

Rozměry závěsné houpačky Swing II

  • Vnější průměr: 110 cm
  • Šířka rámu: 12,5 cm
  • Hloubka sedáku: 33,5 cm
  • Tloušťka: 28 mm

Barva

Houpačky Swing II je dostupná ve 3 barvách, a sice přírodní dub, lehce bělená a černá barva.

Shrnutí

Veselou formu odpočinku a relaxace nabízí závěsná houpačka Swing II. Nechte se unášet jedinečným pocitem volnosti a těšte se z elegantního a prostého tvaru houpačky Swing II. Tento překrásný kousek je vytvořen s touhou vnést do domácnosti spojení čisté elegance s pocitem klidu a uvolnění fyzické i duševní stránky zábavnou formou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

INSPIRUJTE SE NA INSTAGRAMU RODINY #BENLEMI