Závěsná Houpačka Swing II

225/BIL 225/CER 225/PRI Zvolte variantu

Závěsná Houpačka Swing II vnese do Vaši domácnosti elegantní formu odpočinku, při které se náramně pobavíte houpáním nebo posezením s šálkem Vaši oblíbené kávy nebo při čtení knížky. Houpačka je svým prostým a přesto jedinečným vzhledem ideálním doplňkem pro milovníky aktivní relaxace. Dýhované dubové dřevo, ze kterého je závěsná houpačka Swing II vyrobena, ještě více podtrhuje exkluzivitu tohoto designového kousku. Houpačku dodáváme ve 3 barevných provedeních, a sice přírodní dub, lehce bělená a černá barva.


  • 22 396 Kč 22 396 Kč 22 396 Kč 22 396 Kč bez DPH
  • Zvolte variantuNa zakázku do 21 dníNa zakázku do 21 dníNa zakázku do 21 dní
27 099 Kč 27 099 Kč 27 099 Kč 27 099 Kč
  • Barva
Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky
 

Závěsná houpačka Swing II

Závěsná houpačka Swing II není klasickou formou křesla, které pevně stojí na nohách. Nabízí pohodlné sezení zavěšené ve stropu. Závěsná houpačka oplývá minimalistickým vzhledem s vysoce kvalitním provedením. Láká každého majitele k zábavnému sezení v pohybu. Závěsná houpačka Swing II plní svým prostým a elegantním designem by Iwona Kosicka nádherný kousek Vaši domácnosti.

Své nové majitele si našli naše houpačky až za dalekým oceánem, kde obohacují své majitele při výhledu na krásy Los Angeles nebo pláže Malibu.

Každodenní ranní šálek čerstvé kávy si vychutnává další klient spolu se zvuky rušné ulice v honosné čtvrti Paříže na Boulevard Flandrin. V londýnském bytě Michaelise Boyda se vyjímá jeden kousek. Švédská centrála firmy Red Bull ve Stockholmu si pořídila závěsnou houpačku Swing 2, aby bavila své návštěvníky. Pro milovníky čtení knih v knihkupectví v dalekém Guangzhou je k dispozici tato krásná houpačka. K vyjádření spojení umění nebe a země zakomponovali dvě závěsné houpačky Swing II v ateliéru Městského muzea v Helsinkách.

Závěsné houpačky Swing II je vyrobeno z dýhovaného dubového dřevo, které je zpracováno v tvrdou a pevnou překližku. K lakování houpačky Swing II používáme voskový olej na bázi včelího vosku a rostlinných olejů. Houpačku lze zkombinovat s nádherným doplňkem, jako jsou naše pletené deky Exclusive.

Stejně jako závěsná křesla můžete uchytit houpačku Swing II do přiznaných stropních trámů nebo přímo do stropu. Houpačka se věší za pomoci pevné karabiny a ocelového lana. Doplňkové příslušenství (háky, oka, vrtáky apod.) pro uchycení závěsné houpačky Swing II není součástí balení, jelikož místa pro uchycení houpačky různorodá. Proto si sami zvolíte, co Vám bude dle možností nejvíce vyhovovat. Zvolte však takovou variantu, která snese minimální zatížení cca 400 kg.

Závěsná houpačka Swing II má doporučenou nosnost je 120 kg.

Rozměry závěsné houpačky Swing II

  • Vnější průměr: 110 cm
  • Šířka rámu: 12,5 cm
  • Hloubka sedáku: 33,5 cm
  • Tloušťka: 28 mm

Barva

Houpačky Swing II je dostupná ve 3 barvách, a sice přírodní dub, lehce bělená a černá barva.

Shrnutí

Veselou formu odpočinku a relaxace nabízí závěsná houpačka Swing II. Nechte se unášet jedinečným pocitem volnosti a těšte se z elegantního a prostého tvaru houpačky Swing II. Tento překrásný kousek je vytvořen s touhou vnést do domácnosti spojení čisté elegance s pocitem klidu a uvolnění fyzické i duševní stránky zábavnou formou.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Web Benlemi.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací