Zahradní Sestava Party

147
  • 1 z 4

Zahradní Sestava Party je ideálním řešením pro ty, kteří mají rádi častá setkání s přáteli, známými či rodinou. Díky sestavy čtyř stoliček a jednoho konferenčního stolku Vám sestava Party umožní trávit příjemné chvíle ve společnosti. Celá sestava je ručně vyrobena z exotického dřeva.


  • 17 272 Kč bez DPH
  • Na zakázku do 21 dní
20 899 Kč
Kategorie: Exotické jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 70 kg
 

Sestava Party

Zahradní Sestava Party, obsahující 4 stoličky a s nimi sladěný 1 stůl je přímo stvořená pro lidi, kteří mají rádi přírodní materiály a ocení exotiku, kvalitu ruční práce a jedinečný styl. Tato designová sestava přímo svádí k tomu zorganizovat setkání s Vašimi přáteli, známými či rodinou. Její využití najdete jak ve své domácnosti, na zahradě či například restauraci nebo hotelu. Díky nádherné kresbě exotického dřeva Zahradní Sestava Party vrhá na světlo světa 2 odstíny dřeva, a sice světlejší, připomínající břízu a tmavší, více připomínající ořech. Tento fakt jistě ocení majitelé dřevěného nábytku s těmito odstíny dřeva.

Designová sestava je vyrobena z odolného, exotické dřevo. Dodává jedinečné kouzlo na přírodní barvě dřeva ojetých světlé barvy kontrastuje s krásně tmě. Stabilita a ergonomie používané při provádění této sady zaručuje pohodlí a radost používat. Lze ji snadno doplnit o další exotické výrobky z našeho sortimentu. Třeba stojan na víno je ideální doplněk.

Materiál, kvalitní povrchové úpravy jsou výhody navrhovaného systému. Robustní stůl a 4 pohodlných sedačkách je ideální volbou pro zahradu, hospody, restaurace, pro lidi, kteří ocení kvalitu a jedinečný styl.

Rozměry Zahradní Sestavy Party

  • Stůl: průměr 60 cm, výška 60 cm
  • Židle: průměr 33 cm, výška 40 cm

Uvádíme pouze orientační rozměry, jelikož každá sestava Party je vyrobena ručně z celistvého kusu dřeva. Pro vysvětlení to znamená, že na odlišnosti jednotlivých výrobků se podepisuje prioritně ruční výroba. Není prakticky v lidských silách vyrobit dvě totožné sestavy Party. Stejně tak se liší u každé sestavy odstíny dřeva.

Barva

Exotické dřevo, použité pro výrobu Zahradní Sestavy Party je specifické svou různorodou barevností a vícebarevností. Střídání světle a tmavě zbarvených ploch je u tohoto dřeva naprosto běžným jevem. Světlejší odstín je podobný bříze, tmavší ořechu.

Shrnutí

Dodejte svému domovu jedinečný vzhled díky kouzlu designové Zahradní Sestavy Party, vyrobené z exotického dřeva. Krása přírodního exotického dřeva, jeho jedinečná kresba a ruční práce, to vše se podepisuje na celkovém charakteru sestavy Party.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.