Textilní Potah na Panely Manti maxi

Novinka
Značka: Benlemi
249 Kč 206 Kč bez DPH
Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Zvolte variantu
Barva:
Pro délku postele:

Detailní informace

Detailní popis produktu

TExtilní Potah na Panely Manti maxi

Textilní potahy na panely Manti maxi lze dokoupit k již zakoupeným panelům a kdykoliv tak změnit barvu a dekoraci postýlky Vašeho dítěte. Častokrát děti mění názor na oblíbenost barvy nebo si spojí barvu s oblíbenou pohádkou a s potahy na panely Manti maxi tak můžete Vašemu prckovi kdykoliv vyjít vstříc.

Další výhodou nových barevných odstínu potahu na čalouněné panely je, že dokážete snadno nakombinovat různé barvy potahů a vytvořit zajímavější vzhled celé ochranné stěny.

Potahy na panely jsou vyrobeny z velmi oblíbeného vzoru minky.

Rozměr textilního panelu verze po 3

  • pro postel o délce 160 cm – rozměr nataženého potahu 54 x 62 cm
  • pro postel o délce 180 cm – rozměr nataženého potahu 60 x 62 cm
  • pro postel o délce 200 cm – rozměr nataženého potahu 50 x 62 cm

Barva

Barvy textilních potahů jsme doplnili o pastelovou žlutou či fialovou, elegantní černou nebo tmavě modrou. Jemné růžová nebo krémová vypadají opravdu skvěle.

Shrnutí

Milujete pestrobarevnou dekoraci v pokojíčcích svých dětí a rádi barvy různě kombinujete? Potom Vás určitě potěší větší výběr barev potahů na čalouněné panely Manti maxi. Kombinace barev je čistě na Vaši fantazii.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Vybrat typ produktu: Čalouněné panely

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

INSPIRUJTE SE NA INSTAGRAMU RODINY #BENLEMI