Sušák na prádlo 156

2 399 Kč 1 983 Kč bez DPH
Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Na zakázku do 21 pracovních dní Zvolte variantu
Barva šňůry

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sušák na prádlo 156

Sušák na prádlo 156 je vyroben z masivního javorového dřeva a vypleten 12 šňůrami v různých barvách pro věšení prádla. Extrémně oku lahodící vybavení, které je potřebné v každé domácnosti. Jeho dřevěná konstrukce se dá jednoduše sladit s jiným drobným nábytkem ze dřeva, takže není vždy nutné sušák uklidit. Můžete z něj udělat znamenitou ozdobu Vaši pracovny. Snadná manipulace a stabilita jsou žádané vlastnosti sušáků na prádlo a právě 156 zastává tyto vlastnosti perfektně. Další předností sušáku na prádlo 156 je jeho skvělá skladnost. Složíte jej v podstatě jako žehlící prkno a svým úzkým profilem nezabere skoro žádné místo. Svislé napnutí výpletových šňůr zajišťuje, že se neprověsí v prostřední části ani poté, co pověsíte těžké mokré věci.

Konstrukce sušáku je sestavena pomocí zkroucených kovových šroubů, které jsou skryté pod dřevěnými záslepkami, které nijak nenarušuji čistou strukturu dřeva. Struny jsou vyrobeny z polypropylenu, který zabrání roztažení strun a zabarvení Vašeho oblečení.

Skandinávský styl je moderní a hodně oblíbený a i sušák na prádlo 156 je jeho odrazem. Spoluautor tohoto projektu si libuje v číslech a počítání, což dokazuje pojmenování tohoto sušáku na prádlo, které vychází z faktu, že na sušák lze pověsit až 156 ponožek.

Rozměry sušáku na prádlo 156

  • Rozměry rozloženého sušáku: výška 93 cm, šířka 114 cm, délka 72 cm
  • Rozměry složeného sušáku: výška 142 cm, šířka 9 cm, délka 72 cm
  • Celková délka šňůry: 12,5 m

Barva

Pro výrobu sušáku na prádlo 156 je použito světlé javorové dřevo. Polypropylenové šňůry nabízíme v bílé, světle šedé, námořnicky modré, tyrkysové a fosforové.

Shrnutí

Milujete designový nábytek ze dřeva? Nebaví Vás sklízet a uschovávat potřebné věci, které denně potřebujete a jsou na oku nelahodící? Dřevěný sušák na prádlo 156 je pravým opakem. Můžete jej nechat vystavený jako ozdobu Vaši domácnosti a dokonale splní svůj účel. Vaše vyprané prádlo bude v těch nejlepších šňůrách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavte svůj byt od ložnice po zahradu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: