Stolní Lampa Woobik

Stolní lampa Woodik z olšového dřeva. Ručně vyrobená díky sofistikovaným metodám výroby. Mírně zaoblený tvar a dřevěná konstrukce dodají Vaší kanceláři či pracovně, zařízenou v moderním nebo klasickém stylu jedinečnost a osobitý charakter. Díky svému přírodnímu vzhledu ve Vás bude vzbuzovat i při náročné práci uklidňující pocit a bude navozovat příjemnou atmosféru.


 • 7 107 Kč bez DPH
 • Na zakázku do měsíce
8 599 Kč
Kategorie: Osvětlení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg
 

Stolní lampa Woobik

Stolní lampa Woobik ve své podstatě synem stojací lampy Woobia. Malý kouzelný skřítek, dopomáhající Vám v namáhavé práci od psacího stolu. Je moderní, přesto se perfektně hodí i ke starému nábytku. Skvělé řešení osvětlení pracovního či psacího stolu pro lidi s fantazií, milující neobvyklé výrobky s duší.

Stolní lampa Woobik je vyrobena ze dřeva a nerezové oceli. Její součástí je LED žárovka. Stínidlo stolní lampy je vysoustruženo z jediného bloku lepeného olšového dřeva, narozdíl od jejího trupu, který je modelován ručně. Otočný kloub Vám umožní pohodlné nasměrování toku světla. Je vyroben z nerezové oceli a je tak prakticky jedinou kovovou částí stolní lampy. Dřevo je absolutní dominantou.

Rozměry Stolní lampy Woobik

 • Podstavec - 18 x 18 cm
 • Výška - 40 cm

Barva

Přírodní dekor olšového dřeva je jediným barevným provedením, ve kterém se stolní lampa Woobia provádí. Záměrem je poukázat na krásu přírody, olšového dřeva, které je naolejované matným nebo lesklým olejem.

Shrnutí

Nádherný přírodní design a sofistikovaná metoda ruční práce. Stolní lampa Woobik, respektive její trup má elegantní obloukovitý tvar, který v kombinaci se zakulaceným stínidlem bude dokonale ladit jak s moderním, tak klasickým interiérem. Lepené olšové dřevo jí dodává nádherný vzhled a neobyčejný charakter. Woobik je známkou osobnosti a Vašeho životního postoje.

Podobné produkty

 • Stolní Lampa AnanasTip
  Stolní lampa Ananas , vyrobená ze dřeva výhradně sofistikovanou technikou ručního zpracování je...
 • Stolní lampa Tripod Mini
  Stolní Lampa Tripod Mini  prosvítí oblíbená místa Vaši domácnosti. Minimalistický a přesto...
 • Stojací lampa Woobia
  Stojací lampa Woobia je elegantní designový kousek do moderně i tradičně zařízeného interiéru....
 • Stojací Lampa Kaka
  Stojací lampa Kaka , vyrobená z olšového dřeva je jemným a funkčním designovým svítidlem,...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Web Benlemi.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací