Stolní Lampa Woobik

8 599 Kč 7 107 Kč bez DPH
Na zakázku do měsíce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolní lampa Woobik

Stolní lampa Woobik ve své podstatě synem stojací lampy Woobia. Malý kouzelný skřítek, dopomáhající Vám v namáhavé práci od psacího stolu. Je moderní, přesto se perfektně hodí i ke starému nábytku. Skvělé řešení osvětlení pracovního či psacího stolu pro lidi s fantazií, milující neobvyklé výrobky s duší.

Stolní lampa Woobik je vyrobena ze dřeva a nerezové oceli. Její součástí je LED žárovka. Stínidlo stolní lampy je vysoustruženo z jediného bloku lepeného olšového dřeva, narozdíl od jejího trupu, který je modelován ručně. Otočný kloub Vám umožní pohodlné nasměrování toku světla. Je vyroben z nerezové oceli a je tak prakticky jedinou kovovou částí stolní lampy. Dřevo je absolutní dominantou.

Rozměry Stolní lampy Woobik

  • Podstavec - 18 x 18 cm
  • Výška - 40 cm

Barva

Přírodní dekor olšového dřeva je jediným barevným provedením, ve kterém se stolní lampa Woobia provádí. Záměrem je poukázat na krásu přírody, olšového dřeva, které je naolejované matným nebo lesklým olejem.

Shrnutí

Nádherný přírodní design a sofistikovaná metoda ruční práce. Stolní lampa Woobik, respektive její trup má elegantní obloukovitý tvar, který v kombinaci se zakulaceným stínidlem bude dokonale ladit jak s moderním, tak klasickým interiérem. Lepené olšové dřevo jí dodává nádherný vzhled a neobyčejný charakter. Woobik je známkou osobnosti a Vašeho životního postoje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvětlení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

INSPIRUJTE SE NA INSTAGRAMU RODINY #BENLEMI