Stojan pro Závěsné Křeslo Balance bílý

Akce
Značka: Benlemi
6 999 Kč –29 %
Stojan pro Závěsné Křeslo Balance bílý
6 999 Kč –29 % 4 999 Kč 4 131 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stojan pro závěsné křeslo Balance

Stojan Balance pro závěsné křeslo jsme pro Vás vyrobili opravdu bytelný a s vysokou pevností a úžasným designem. Stojan jsme vyvíjeli 5 měsíců, při kterých jsme zpracovávali projekt, testovali různé materiály a jejich pevnosti a pružnosti, pracovali s tvarem stojanu v souvislosti s tvarem našich závěsných křesel a ladili různé drobné niance, abychom jej dovedli do dokonalosti. Díky kovovému materiálu a perfektní stabilitě jej můžete využít jak v domácnosti tak i na zahradě.

Nyní Vám můžeme nabídnout krásný, designový, ale i perfektně funkční výrobek, který nikde jinde neseženete!

Stojan je vyroben z pevnostní ocelové trubky o průměru 50 mm a tloušťce stěn 3 mm. Celek je posléze lakován v práškové lakovně, což garantuje dlouhodobou trvanlivost barvy.

Při výrobě dodržujeme nejpřísnější normy tak, abychom byli schopni garantovat bezpečnost stojanu i z pohledu jeho nosnosti. Jsme si jím tak jisti, že můžeme jako jediní v Evropě deklarovat nosnost stojanu 200 kg.

Stojan Balance se skládá ze dvou dílů, upevněných do sebe dvěma šrouby. Díky jednoduché montáži dodáváme náš stojan pro závěsné křeslo v rozloženém stavu ve 2 balících.
Jedním z dílů je základna, která se svým průměrem přesahujícím 1 metr tvoří dokonalou oporou pro zavěšení závěsného křesla.
Druhým dílem je nosná tyč se zabudovaným očkem pro uchycení pružiny na kterou se posléze zavěsí za jutové lano naše závěsné křeslo.

Jedním z požadavků pro výrobu stojanu pro nás bylo vytvoření dostatečně stabilní základny, která zároveň nebude přespříliš rozměrná.
Druhým požadavkem byla snadná manipulovatelnost. Proto jsme se rozhodli vyrobit stojan ze dvou dílů, které lze od sebe rychle a snadno oddělit. Základna váží cca 18 kg, nosná tyč cca 11 kg. Díly jsou k sobě přichyceny dvěma šrouby.

Rozměr stojanu Balance

  • Výška stojanu: 205 cm
  • Průměr základny: 110 cm
  • Váha stojanu: 29 kg (18 kg základna + 11 kg nosná tyč s hákem pro zavěšení)

Barva

Standardní barvou stojanu Balance je čokoládově hnědá barva RAL 8017, světle hnědá, bílá, černá a šedá. Pro jiné barevné dekory nám pište či volejte.

Shrnutí

Stojan Balance pro závěsné křeslo naší vlastní výroby je úžasný designový prvek, který dotváří celkový vzhled našich závěsných křesel v jakémkoliv exteriéru, ale i interiéru. Díky snadnému rozebírání i manipulaci jej můžete umístit prakticky kdekoliv na Vaší zahradě či v domácnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Závěsná křesla, závěsná houpací křesla
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 22 kg
Vybrat typ produktu: Stojany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

INSPIRUJTE SE NA INSTAGRAMU RODINY #BENLEMI