Stojací Zrcadlo Caps

132
Neohodnoceno

Stojací zrcadlo Caps je odrzaem moderního skandinávského stylu, který se vyznačuje minimalistickými tvary, čistým a jemným vzhledem. Kombinace dřevěného rámu s kovovou podstavou dodává zrcadlu jedinečný design a promění čas strávený před zrcadlem v módní představení. Zrcadlo Caps podtrhne Vaši krásu a nebudete z něj chtít spustit oči.


  • 7 272 Kč bez DPH
  • Na zakázku do 21 dní
8 799 Kč
Kategorie: Dekorace
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg
 

Stojací zrcadlo Caps

Stojací zrcadlo Caps nabízí doslova umělecký zážitek při každém pohledu. Minimalistické zrcadlo Caps zdobí jemný design bez masivního rámu. Kombinace dřevěné konstrukce s kovovou stojnou plochou působí velice moderně a nabízí pestré možnosti při slazení s jiným drobným nábytkem ve Vašem interiéru. Zejména podlahové hodiny DOT-L se krásně doplňují se stojacím zrcadlem Caps. Pro svůj minimalistický rozměr a tvar jej snadno umístíte do kteréhokoliv koutu či prostoru ve Vaši domácnosti. Své místo si také určitě najde v kancelářích, kdy je potřeba zkontrolovat svoji vizáž před obchodní schůzkou či návštěvou.

Zkoušení toho, co si vzít v daný den na sebe nemusí být nudnou záležitostí. Se stojacím zrcadlem Caps Vás bude zkoušení outfitů bavit, protože se budete kochat pohledem na krásu nejenom zrcadla, ale i Vás samotných. Stojací zrcadlo Caps Vám zpříjemní každý pohled na sebe sama, při kterém se budete navíc s Capsem cítit jako hvězda. Zeptáte-li se zrcadla Caps, kdo je na světě nejkrásnější, zaručujeme Vám, že odpoví přesně tak, jak si přejete.

Stojací zrcadlo Caps je vyrobeno z dubového dřeva v kombinaci s kovovým podstavcem. Sklo zrcadla je uchyceno otáčivými šrouby, pro jej můžete naklánět vpřed a vzad jak se Vám to bude v danou chvíli hodit.

Rozměry stojacího zrcadla Caps

  • výška 180 cm
  • šířka podstavy 60 cm
  • šířka skla 37 cm
  • hloubka podstavy  22 cm

Barva

Přírodní dekor dubového dřeva v kombinaci s kovovou podstavou, kterou dokážeme nalakovat do jakékoliv barvy z obecného vzorníku palety RAL.

Shrnutí

Vybíráte co v danou chvíli na sebe a nechcete se na sebe dívat do staromódních zrcadel? Nechte zrcadlit Vaši krásu v moderním a designovém zrcadle Caps. Čas strávený před stojacím zrcadlem Caps nebude najednou ztrátou času, ale příjemně strávenou chvílí, kdy se budete cítit jako módní ikona.

Podobné produkty

  • Podlahové hodiny DOT-L
    Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. S podlahovými hodinami DOT-L si již neuškodíte. Vždy a všude...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Web Benlemi.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací