Stojací zrcadlo Caps

8 799 Kč 7 272 Kč bez DPH
Na zakázku do 21 pracovních dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stojací zrcadlo Caps

Stojací zrcadlo Caps nabízí doslova umělecký zážitek při každém pohledu. Minimalistické zrcadlo Caps zdobí jemný design bez masivního rámu. Kombinace dřevěné konstrukce s kovovou stojnou plochou působí velice moderně a nabízí pestré možnosti při slazení s jiným drobným nábytkem ve Vašem interiéru. Zejména podlahové hodiny DOT-L se krásně doplňují se stojacím zrcadlem Caps. Pro svůj minimalistický rozměr a tvar jej snadno umístíte do kteréhokoliv koutu či prostoru ve Vaši domácnosti. Své místo si také určitě najde v kancelářích, kdy je potřeba zkontrolovat svoji vizáž před obchodní schůzkou či návštěvou.

Zkoušení toho, co si vzít v daný den na sebe nemusí být nudnou záležitostí. Se stojacím zrcadlem Caps Vás bude zkoušení outfitů bavit, protože se budete kochat pohledem na krásu nejenom zrcadla, ale i Vás samotných. Stojací zrcadlo Caps Vám zpříjemní každý pohled na sebe sama, při kterém se budete navíc s Capsem cítit jako hvězda. Zeptáte-li se zrcadla Caps, kdo je na světě nejkrásnější, zaručujeme Vám, že odpoví přesně tak, jak si přejete.

Stojací zrcadlo Caps je vyrobeno z dubového dřeva v kombinaci s kovovým podstavcem. Sklo zrcadla je uchyceno otáčivými šrouby, pro jej můžete naklánět vpřed a vzad jak se Vám to bude v danou chvíli hodit.

Rozměry stojacího zrcadla Caps

  • výška 180 cm
  • šířka podstavy 60 cm
  • šířka skla 37 cm
  • hloubka podstavy  22 cm

Barva

Přírodní dekor dubového dřeva v kombinaci s kovovou podstavou, kterou dokážeme nalakovat do jakékoliv barvy z obecného vzorníku palety RAL.

Shrnutí

Vybíráte co v danou chvíli na sebe a nechcete se na sebe dívat do staromódních zrcadel? Nechte zrcadlit Vaši krásu v moderním a designovém zrcadle Caps. Čas strávený před stojacím zrcadlem Caps nebude najednou ztrátou času, ale příjemně strávenou chvílí, kdy se budete cítit jako módní ikona.

Doplňkové parametry

Kategorie: Až dekorace promění váš byt ve skutečný domov
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: