Stojací Lampa Woobia

Stojací lampa Woobia je elegantní designový kousek do moderně i tradičně zařízeného interiéru. Je ručně vyrobena z olšového dřeva. Její tvar symbolizuje zaoblený luk. Mobilita stojací lampy umožňuje její snadnou přemistitelnost. Stojací lampa Woobia se od prvního momentu stane dominantou Vašeho bydlení. Výjimečné designové osvětlení pro výjimečné lidi.


 • 40 495 Kč bez DPH
 • Na zakázku do 2 měsíců
48 999 Kč
Kategorie: Osvětlení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 50 kg
 

Stojací lampa Woobia

Strážce světla, stojící při Vás vždy, kdy to budete potřebovat. Bude Vám koukat přes rameno vždy, když budete číst svou oblíbenou knihu. Následovat Vás při vychutnávání šálku vynikající kávy nebo čaje ve Vašem oblíbeném křesle či gauči. Stojací lampa Woobia je elegantní mobilní kus přírodního designového nábytku s výrazným charisma. Může se stát stejně tak první dámou obývacího pokoje, tak se dokáže perfektně sladit se zbytkem Vašeho moderně zařízeného interiéru.

Stojací lampa Woobia je z pohledu výroby velice náročná. Vyžaduje nesmírné množství práce a času, ale finální vizuální efekt stojí za to. Stojací lampa Woobia je vyrobena ze dřeva a nerezové oceli. Oblý tvar stojací lampy Woobia byl inspirován lukem, tvarem s jedinečnou symbolikou a výjimečnými rysy. Ty dopomohly stojací lampě Woobia dosáhnout unikátního a elegantního designu.

Její úzký trup je ručně vymodelovaný z jediného kusu lepeného olšového dřeva. Stejné to je s jeho velikým dřevěným stínidlem, které lze díky speciálnímu otočnému kloubu a upínací páce libovolně nastavit a nasměřovat tak světlo, linoucí se se stínidla stojací lampy Woobia libovolným směrem. Stojací lampa Woobia disponuje perfektní mobilitou, díky elegantním otočným kolečkům, nainstalovaným přímo v jejím podstavci ji lze kamkoliv jednoduše přemísťovat.

Rozměry stojací lampy Woobia

 • Podstavec - 40 x 49 cm
 • Výška - 160 cm

Stojací lampa Woobia je vyrobena z lepeného olšového dřeva s normovanými suky. To umožňuje komplexnější využití dřeva, o to méně stromů muselo být poraženo pro vytvoření tohoto monumentálního designového kousku. Dokládá tak kladný postoj k ekologii při výrobě. Díky tomu bylo možné získat ještě přirozenější přírodní vzhled, který dokonale sladíte jak s moderním, tak tradičním interiérem.

Zdrojem světla lampy Woobia je úsporná LED žárovka, dodávaná jako součást balení. Díky této výkonné technologii stojací lampa Woobia získává mnoho funkcí, které usnadňují nastavení vhodného barevného tónu a sytosti světla.

Stojací lampa Woobia si v interiéru perfektně rozumí s dřevěnými závěsnými svítidly Bana a Sliva, zavěšenými nad Ace of Spades. Stojací lampa Woobia přitom bude prosvěcovat prostor Vašeho obývacího pokoje. Vy budete přitom spokojeně relaxovat na Vašem gauči s kvalitní knížkou a chutným jídlem, odloženým na konferenčním stolku Blackjack. Relaxace v duchaplné atmosféře ve Vás přivodí neobyčejný pocit spokojenosti a naplnění.

Barva

Stojací lampa Woobia disponuje přírodním vzhledem olšového dřeva, které je povrchově ošetřeno přírodním olejem nebo lakem. Výsledkem je dokonalý přírodní výrobek s viditelnou dřevěnou texturou.

Shrnutí

Designový skvost v podobě stojací lampy Woobia se stane okamžitě dominantou Vašeho obývacího pokoje, pracovny či reprezentativní kanceláře. Robustní dřevaná konstrukce dostane do kolen nejednoho obdivovatele této nádherné stojací lampy. Woobia je značkou prestiže, elegance a životního postoje. Přírodní materiály a poctivá ruční práce, které se na jí rovněž podepsaly, garantují, že stojací lampa Woobia se stane originální a jedinečnou součástí Vás samotných.

Podobné produkty

 • Stojací Lampa Kaka
  Stojací lampa Kaka , vyrobená z olšového dřeva je jemným a funkčním designovým svítidlem,...
 • Stojací lampa TripodTip
  Stojací lampa Tripod je velice oblíbené osvětlení, které vnese do Vaši domácnosti či kanceláře...
 • Stojací Lampa Torch
  Stojací lampa Torch , vyrobená ze starého dřeva vytvoří elegantní, moderní a přitom exotickou...
 • Stolní lampa Tripod Mini
  Stolní Lampa Tripod Mini  prosvítí oblíbená místa Vaši domácnosti. Minimalistický a přesto...
 • Stolní Lampa Woobik
  Stolní lampa Woodik z olšového dřeva. Ručně vyrobená díky sofistikovaným metodám výroby. Mírně...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.