Stojací Lampa Kaka

252
Neohodnoceno

Stojací lampa Kaka, vyrobená z olšového dřeva je jemným a funkčním designovým svítidlem, vhodným do Vaší domácnosti či například firmy. Osvětluje prostor z maximální výšky 220 cm, nejlépe ale v prostoru vypadá zohnutá do pravého úhlu. Působí tak jakoby bděla nad Vámi při relaxaci na pohovce, čtením knihy či sledováním Vašeho oblíbeného pořadu v televizi. Stojací lampa Kaka Vás dostane svým jedinečným designem a přivede do Vašeho domova klid.


 • 12 231 Kč bez DPH
 • Na zakázku do 2 měsíců
14 799 Kč
Kategorie: Osvětlení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 28 kg
 

Stojací lampa Kaka

Stojací lampa Kaka je kombinací jemnosti a síly zároveň. Jemnost podtrhuje elegantní podstavec, sílu pak olšové dřevo, ze kterého stojací lampa Kaka vzešla. Světlo, linoucí se ze zakulaceného stínidla lampy Kaka je rozprostíráno po prostoru z výšky až 220 cm. Příjemněji a elegantněji však působí stojací lampa Kaka při svém zohnutém postavení. Kaka symbolizuje něžného dřevěného manekýna, přinášejícího do Vašeho domova uměleckého ducha. Přes svou jednoduchost je sofistikovaná, přes prostotu bohatá, přes eleganci užitečná.

Stojací lampa Kaka je vyrobena ze dřeva olše, a to jak podsdtavec, tak rám, tak stínidlo. To je vysoustruženo z jediného bloku lepeného dřeva. Variabilní dřevěný kloub, nacházející se zhruba ve středu trupu lampy jí umožňuje nasměřovat proud světla, zářícího ze zakulaceného stínidla, libovolným směrem přesně dle Vaší potřeby.

Součástí stojací lampy je úsporná LED žárovka.

Stojací lampy nachází hojné využívání v obývacích pokojích či domácích pracovnách. My si dokážeme stojací lampu Kaka představit i v reprezantativních kancelářích a firmách. Důvodem je její lehkost a čistý design, narušující často tvrdé a neosobní kanceláře, které máte uzpůsobené nejvyšší možné pracovní výkonnosti. Právě tam má stojací lampa Kaka významnou podstatu, neboť tento jev přebíjí a vytváří příjemný a hřejivý dojem ve Vašem pracovním prostředí. Stejně efektivně a elegantně bude působit ve Vašem moderním i tradičním bydlení. Dřevo má neochvějné své kouzlo.

Stojací lampa Kaka si v interiéru skvěle rozumí zejména s dřevěným nábytkem. Představte si, že sedíte na své pohovce, zachumlaní pod pletenou dekou Woolly, sledujete v televizi svůj oblíbený seriál nebo si užíváte volný čas čtením dobré literatury, vedle Vás se přitom na konferenčním stolku voní šálek horké čokolády a nad se tyčí Vámi ona - stojací lampa Kaka. Bude Vám přisvětlovat temnotu zimních večerů a dlouhých nocí a chránit Vás před temnotou.

Rozměry stojací lampy Kaka

 • Podstavec - 30 x 35 cm
 • Výška - 220 cm (maximální možná výška)

Stojací lampa Woobia si v interiéru perfektně rozumí s dřevěnými závěsnými svítidly Bana a Sliva, zavěšenými nad Ace of Spades. Stojací lampa Woobia přitom bude prosvěcovat prostor Vašeho obývacího pokoje. Vy budete přitom spokojeně relaxovat na Vašem gauči s kvalitní knížkou a chutným jídlem, odloženým na konferenčním stolku Blackjack. Relaxace v duchaplné atmosféře ve Vás přivodí neobyčejný pocit spokojenosti a naplnění.

Barva

Povrchová úprava dřeva stojací lampy Kaka může být buď matná nebo lesklá. To vše díky přírodnímu oleji, který dopomáhá ochraně dřeva před poškozením a dodává stojací lampě trvanlivost. Nátěr je prováděn výhradně ručně pomocí ekologických a přírodních olejů.

Shrnutí

Designový skvost v podobě stojací lampy Woobia se stane okamžitě dominantou Vašeho obývacího pokoje, pracovny či reprezentativní kanceláře. Robustní dřevaná konstrukce dostane do kolen nejednoho obdivovatele této nádherné stojací lampy. Woobia je značkou prestiže, elegance a životního postoje. Přírodní materiály a poctivá ruční práce, které se na jí rovněž podepsaly, garantují, že stojací lampa Woobia se stane originální a jedinečnou součástí Vás samotných.

Podobné produkty

 • Stojací lampa Woobia
  Stojací lampa Woobia je elegantní designový kousek do moderně i tradičně zařízeného interiéru....
 • Stojací lampa TripodSkladem
  Stojací lampa Tripod je velice oblíbené osvětlení, které vnese do Vaši domácnosti či kanceláře...
 • Stolní Lampa Woobik
  Stolní lampa Woodik z olšového dřeva. Ručně vyrobená díky sofistikovaným metodám výroby. Mírně...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Web Benlemi.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací