Dětská Stojací Lampa Emu kapky, růžové nohy

5 799 Kč 4 793 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stojací lampa Emu

Stojací lampa Emu je vyrobena z masivního dřeva javoru s nohami ve tvaru ptačích noh. Podle amerických vědců se nejvíce podobají nohám ptáka Emu (latinsky Dromaiinae). Stojací lampa Emu je určena především do dětských pokojů díky jejímu hravému designu, který si oblíbí právě ti nejmenší. V pokojíčku našich ratolestí se tato originální lampa bude nádherně vyjímat a osvětlí útulné místo, kde se budou děti cítit pohodlně a v bezpečí.

Stejně jako stojací lampy Tripod nabízíme i lampu Emu ve více barevných provedeních. Kombinovat můžete barvu stínidla a nohou. Oproti stojací lampě Tripod si můžete vybrat barevné nohy. Můžete ji zakomponovat a sladit s ostatním nábytkem či doplňky dětského pokoje nebo ji nechat vyniknout a udělat z ní ozdobu místnosti. Vaše děti ji budou s radostí zapínat, aby byl jejich pokojíček útulným místem pro jejich dovádění či přípravu do školy.

I když je stojací lampa Emu postavena pouze na dvou nohách, je velice stabilní díky ideální velikosti ptačích nohou - stojí na ploše cca 40 x 55 cm.

Lampa je dodávána i včetně přívodního kabelu s nožním spínačem a zástrčkou. Barva přívodního kabelu je vždy v barvě nohou lampy. Stojací lampa Emu je komplexně promyšleným designovým osvětlením, které si zamiluje každý člen Vaši domácnosti.

* Při výrobě stojací lampy Emu nebylo ublíženo žádnému živému vzácnému ptáku Emu ani jinému druhu zvířete.

Rozměry stojací lampy Emu

  • výška lampy je asi 142 cm
  • výška stínidla je 25 cm
  • průměr stínidla je 45 cm
  • hmotnost lampy je cca 7 kg
  • délka přívodního kabelu je 1,5 m

Barva

Pro výrobu stojací lampy Emu je použito světlé javorové dřevo. To lakujeme do čtyř nejoblíbenějších barev. Pestré vzory stínidel zvyšují atraktivitu stojací lampy. Stínidla dodáváme se vzory s medvídky, létajícími ovečkami, Malým princem a kapkami.

Shrnutí

Dopřejte Vašim dětem radost z různých aktivit při rozsvícené stojací lampě Emu. Učení nebo skotačení v pokojíčku Vašich nejmenších bude jejich nejoblíbenější činností i díky této pestré a vzorově rozmanité stojací lampě. Zároveň vytvoříte útulné prostředí, kde budou Vaše děti s radostí trávit čas a budou spokojené a šťastné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvětlení
Záruka: 2 roky
Vybrat barvu nohou: Růžová
Vybrat barvu stínidla: Kapky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

INSPIRUJTE SE NA INSTAGRAMU RODINY #BENLEMI