Psací stůl Work ze starého dřeva

192

Psací stůl Work ze starého dřeva je perfektní základnou pro Vaši kvalitní práci. Součástí tohoto pracovního stolu jsou také dva kontejnery. Staré dřevo dodává stolu neobyčejného ducha, struktura a kouzlo starého dřeva Vás jistě pohltí.


  • 25 536 Kč bez DPH
  • Na zakázku do 2 měsíců
30 899 Kč
Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 90 kg
 

Psací stůl Work ze starého dřeva

Psací stůl Work je unikátním kusem nábytku, který lze označit moderním názvem 3 v 1. Součástí kancelářského stolu Work , vyrobeného ze starého dřeva jsou totiž dva kontejnery pro uložení nejnutnějších kancelářských potřeb, tiskopisů, smluv či jiných dokumentů.

Stůl byl vyroben pro uspokojení potřeb nejnáročnějších klientů nebo klientů, kteří cítí potřebu se odlišovat či vlastnit jedinečný kus nábytku s bohatou historií, kterou mu staré dřevo bezpochyby dodává.

Rukojeti kontejnerů jsou vyrobeny výhradně ručně a jsou přišroubovány tradičními šrouby na plochý šroubovák. Šrouby byly rovněž restaurovány, aby bylo možné jejich použití. Prakticky jediným moderním prvkem jsou tiché kolejnice a kování u zavírání šuplíků a dvířek kontejnerů. Veškeré zbylé části kontejnerů a celý psací stůl je vyroben ručně ze starých materiálů

Při trošce představy dokážete z tohoto úžasného psacího stolu vytvořit velice rychle jídelní stůl či konferenční stůl. Stačí odsunout kontejnery, které jsou na kolečkách a rázem se ke stolu dokáže posadit i 6 lidí. Kontejnery přitom mohou dokonale posloužit jako kávové stolky, odkládací stolky nebo konferenční stolky pro podávání či odložení občerstvení.

Rozměry psacího stolu Work:

  • Stůl - délka svrchní desky 185 cm, šířka 83 cm, výška 80 cm, tloušťka svrchní desky 5 cm
  • Kontejnery - šířka 52 cm, hloubka 62 cm, výška 66 cm

Každý kus je jedinečný originál, rozměry psacích stolů Work , včetně kontejnerů se mohou řádově o několik centimetrů lišit.

Barva

Barvu psacího stolu Work můžeme přiblížit šedohnědé. Tak totiž působí barva starého dřeva po jeho sofistikované ruční povrchové úpravě. U každého psacího stolu se může barva mírně lišit.

Shrnutí

Poohlížíte-li se po originálním nábytku do Vaší kanceláře či pracovny, jsme si jisti, že psací stůl Work, ručně vyrobený ze starého dřeva splní Vaše nejnáročnější nároky a požadavky. Interiér Vašich kancelářských prostor či pracovny ve Vašem domově získá díky psacímu stolu Work jedinečný nádech, originalitu a jedinečnost.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Web Benlemi.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací