Psací Stůl Queen of Diamonts

  • 1 z 4

Psací stůl Queen of Diamonts představuje stylovou variantu pracovního stolu, vyrobeného z masivního jasanového dřeva. Svými rozměry působí robustním dojmem, avšak přesto přinese do Vašeho domova svěží a čistý design. Práce v pohodlí domova se stane Vaši oblíbenou činností a dopomůže Vaši tvůrčí stránce se naplno projevit. Dominance a čistý, elegantní tvar jsou přednostmi psacího stolu Queen of Diamonts.


  • 46 280 Kč bez DPH
  • Na zakázku do 2 měsíců
55 999 Kč
Kategorie: Psací stoly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 110 kg
 

Psací stůl Queen of Diamonts

Psací stůl Queen of Diamonts Vás uhrane svým atypickým tvarem, který si od prvního momentu prostě zamilujete. Tento stůl je vyroben z masivního dřeva jasanu, a proto působí velice robustním dojmem. Tento stůl se vyrábí pouze na zakázku, a to čistě ruční technikou a zpracováním. Netradiční design a důraz na přírodní vzhled byly hlavními parametry při výrobě tohoto nádherného a elegantního psacího stolu. Perfektní kombinace funkčnosti a stylových křivek.

Psací stůl o netradičních rozměrech 92 x 60 x 78 cm je tak ve své podstatě úplnou raritou. Tvar nepravidelného čtyřúhelníku je naprosto designovým kouskem. Tento dojem umocňuje tloušťka masivního dřeva, které činí 7 cm. Dřevěný psací stůl Queen of Diamonts je elegantně zkombinován se skleněnými pláty o tloušťce nadstandardních 0,8 cm. Z tohoto opravdu robustního psacího stolu na Vás dýchne jeho jedinečná osobitost. Hledáte-li designový kousek do Vaši pracovny, pak jím psací stůl Queen of Diamonts bezesporu je.

Už od samotného počátku myslel výrobce na to, aby psací stůl Queen of Diamonts byl co nejvíce praktický a především demontovatelný. Díky své hmotnosti a rozměrům by byla jakákoliv manipulace se stolem složitá. Až při stěhování tohoto stolu nejvíce oceníte jeho úžasnou praktičnost. Snadno a rychle jej rozložíte na několik dílů a ze stěhování psacího stolu se stává velice snadný úkon.

Máte-li rádi slazenost Vaši domácnosti a psací stůl chcete umístit do hlavní místnosti, aby perfektně vyniknul jeho nápaditý design? Pak jej můžete doplnit o další úžasné kousky stejného stylu, jakými jsou stoličky Single Seven či Double Seven. Queen of Diamonts má dokonce velice podobný tvar jako jídelní stůl King of Hearts, jelikož psací stůl Queen of Diamonts z něj tvarově vychází. Celý set těchto nádherných designových modelů bezpochyby jedinečně ozdobí Vaši domácnost. Skvěle si pak hraje do noty s jiným dřevěným nábytkem.

Rozměry psacího stolu Queen of Diamonts

  • výška 78 cm
  • délka 92 cm
  • hloubka 60 cm
  • tloušťka skla 0,8 mm
  • tloušťka dřeva 7 cm

Barva

Krása dřevěného nábytku vždy nejvíce vynikne v jeho přírodním dekoru, výjimkou není ani psací stůl Queen of Diamonts. Zakonzervování přírodního vzhledu jasanového dřeva je u psacího stolu ošetřeno 3 vrstvami nánosu transparentního oleje. Aby jej mohli naši zákazníci jednodušeji dosadit do svého interéru, ve kterém se vyskytuje zcela odlišný barevný dekor, tak na vyžádání dokážeme nalakovat tento psací stůl až do 18 různých barevných odstínů. Ptejte se pro více informací.

Shrnutí

Chcete si pořídit velký a statný stůl do Vaši pracovny s vysokou výdrží a stabilitou, ke kterému se bez starostí usadíte a můžete tvořit, psací stůl Queen of Diamnots je tím správným adeptem. Nejvyšší jakostní stupeň masivního jasanového dřeva doplněný o skleněné prvky jsou pýchou stolu, který je ručně vyráběn na zakázku. Všechny dojmy umocňuje přírodní vzhled a originální tvary, které dělají z psacího stolu Queens of Diamonts chloubu Vaši domácnosti.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.