10 výhod našich zákazníků

Co získáte, když se stanete hrdým členem rodiny Benlemi? 

Všechen nábytek sami ručně vyrábíme

Dřevo osobně důkladně vybíráme, ručně opečováváme i sami pečlivě lakujeme. Přečtěte si příběh naší domečkové postele.

Každý kus je jedinečný originál

Každý kousek vytvořený našima rukama je unikát. Proto máte jistotou, že stejné křeslo jako vy nebude mít nikdo jiný. I když to bude chtít.

Dopravu na vše máte ZDARMA po Česku i Slovensku

Vyberte si moderní nábytek a nechte si ho dovézt domů úplně ZDARMA. Ať už sáhnete po jedné lampě nebo vybavíte celý byt, dopravné i balné platíme za vás. 

Spolehlivě dovezeme naší dodávkou Benlemi Truck 

Chceme, ať máte jistotu, že vám nábytek dorazí včas. Proto ho kromě přepravců vozíme také sami naší dodávkou BENLEMI TRUCK. Dívejte se z okna, poznáte ji na první pohled.

Nábytek ZDARMA vyneseme až do bytu

Víme, že naše postele a designový nábytek nejsou to nejlehčí, co chcete domů stěhovat. Zamysleli jsme se a vytvořili službu Benlemi Truck. Objednané výrobky Vám ZDARMA dovezeme, vyneseme a uložíme kam si jen budete přát. To vše s úsměvem a pozitivní náladou. Benlemi Truck je nejbezpečnější a nejšetrnější způsob přepravy našich výrobků. Prozatím je tato služba v plenkách a nejsme schopni takto obšťastnit všechny naše zákazníky. O dovozu přes Benlemi Truck Vám dopředu zavoláme. Buďte trpěliví, věříme, že se nám brzy mít ji pro všechny.

Vybavte celou svou rodinu i mazlíky

Pes nebo kočka pro nás nejsou jen zvířata, ale plnohodnotní členové rodiny.  Proto pro vaše zvířecí parťáky tvoříme unikátní designové pelechy.

Vychovejte chytré a samostatné dítě s Montessori nábytkem

Nejsme jen truhláři, ale také zodpovědní rodiče. Proto jsme vytvořili řadu Montessori postelí a skříní, díky kterým si bude vaše dítě ve svém pokojíku hrát a vzdělávat se zároveň. 

S láskou k přírodě tvoříme ekologický nábytek

Ručně splétáme jediná 100% ekologická relaxační křesla v České republice. Vybavte si dům a zároveň pomozte přírodě lépe dýchat. Jako my.

Staňte se hrdým členem Školy designu

ZDARMA se přihlaste v hlavičce našich stránek. Jako první získáte přístup ke článkům o moderním bydlení, radám od designérů a hlavně vás překvapíme akcemi a slevami na nábytek

Společně jsme jedna česká rodina 

Vyrábíme jen tak kvalitní nábytek, který bychom se sami koupili. Navíc tvoříme jednu rodinu... a to doslova. Hlavou Benlemi jsou bratři Michal a Petr. Seznamte se s námi.