Novinka

Přídavné Nohy Foots pro Postel Domeček Tery

6310/P 6310/B 6310/R 6310/PAS 6310/TYR 6310/ED 6310/ERN 6310/TRA Zvolte variantu
Neohodnoceno

Přídavné nohy postele Foots nabízí jednoduché zvýšení celkové výšky postele a také spací výšky Vašeho dítěte. S přídavnými nohami získáte perfektní úložný prostor pod postelí pro uložení různých potřebných věcí, jako jsou třeba hračky. Jsou vyrobeny ze stejného dřeva a jeho rozměrů jako postele domeček Tery, proto perfektně pasují ke sloupkům a jejich montáž je zcela jednoduchá. 


  • 412 Kč 536 Kč 536 Kč 536 Kč 536 Kč 536 Kč 536 Kč 536 Kč od 412 Kč bez DPH
  • Zvolte variantuNa zakázku do 5 dníNa zakázku do 10 dníNa zakázku do 10 dníNa zakázku do 10 dníNa zakázku do 10 dníNa zakázku do 10 dníNa zakázku do 10 dníNa zakázku do 10 dní
499 Kč 649 Kč 649 Kč 649 Kč 649 Kč 649 Kč 649 Kč 649 Kč od 499 Kč
  • Barva
Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Přídavné nohy
 

Přídavné nohy postele Foots

Přídavné nohy postele Foots nabízí ideální řešení pro navýšení celkové výšky postele. Postýlka tak bude více variabilní a můžete tak dokonale uschovat potřebné věci, jako jsou peřiny a polštáře či hračky pro Vaše děti, které budou vždy po ruce.

Montáž přídavných nohou postele Foots je naprosto jednoduchá. Každá spodní stojná část sloupku postele bude mít v sobě zpuštěnou zápustnou matici a to bez ohledu na to, zda-li si zákazník objedná přídavné nohy postele nebo ne. To proto, aby si v budoucnu mohli naši zákazníci kdykoliv přídavné nohy doobjednat. Každá přídavné nohy postele Foots bude mít naopak v sobě zapuštěnou zápustnou tyč, které se tak jednoduše našroubuje do zápustné matice na spodní straně sloupku. Přídavná noha bude krásně límcovat se sloupkem postele a spolu vytvoří celistvý tvar postele.

Přídavné nohy postele Foots jsou praktické a nenásilné řešení pro navýšení postele a získání úložného prostoru. Je jenom na Vás, zda si nohy dokoupíte a našroubujete nebo budete mít postýlku na standardních 5 cm nohách. Kdykoliv můžete tento stav změnit a nemusíte tak pořizovat třeba vyšší typ postele. Právě to bylo účelem navržení přídavných nohou. Variabilita a jednoduchost.

Rozměr přídavných nohou postele Foots

Přídavné nohy postele Foots nabízíme pouze v délce 20 cm a další rozměry jsou totožné s rozměry sloupků našich postýlek. Výška nohou je navržena tak, aby byl pod postel ideálně vsunut šuplík nebo prostor využijete na uložení jiných věcí, které nenašly místo ve Vašem pokojíku.

Barva

Barvu přídavných nohou si můžete vybrat stejně jako u postele. Tedy můžete nohy barevně sladit s celkovou barvou postele nebo budete experimentovat a nakombinujete barevné provedení dle Vašeho vkusu.

Barvy

Shrnutí

Koupili jste si postýlku domeček se standardními nohami, aby Vaše dítě spalo bezpečně u země? Nyní Vám vyrostlo a potřebujete postýlku dále od země? S přídavnými nohami postele Foots to není žádný problém. Přídavné nohy jednoduše našroubujete na sloupky postele a získáte nejen vyšší spací polohu Vašeho dítěte, nebo místo pro uložení potřebných věcí. Přídavné nohy postele Foots jsou naprosto ideálním řešením, které si pro svou jednoduchost a variabilitu rychle oblíbíte a budete postýlky Benlemi milovat ještě více.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Web Benlemi.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací