Policová Skříňka Mobil House

Tip
Značka: Benlemi
5 699 Kč 7 099 Kč 7 099 Kč 7 099 Kč 7 099 Kč 7 099 Kč 7 099 Kč 7 099 Kč od 5 699 Kč 4 710 Kč bez DPH 5 867 Kč bez DPH 5 867 Kč bez DPH 5 867 Kč bez DPH 5 867 Kč bez DPH 5 867 Kč bez DPH 5 867 Kč bez DPH 5 867 Kč bez DPH od 4 710 Kč bez DPH
Na zakázku do 5 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 5 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Zvolte variantu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Policová Skříňka Mobil House

Policová skříňka Mobil House je takový typ dětského nábytku, který si zaručeně oblíbí každé dítě, které má rádo vystavuje své oblíbené hračky, které si může kdykoliv jednoduše vzít a pochlubit se jimi svým kamarádům. Skříňka Mobil House je svým jednoduchým tvarem a praktickým řešením kombinací moderního a oblíbeného skandinávského stylu a hravého stylu montesorri. Policovou skříňku Mobil House dokonale zkombinujete s jiným dětským nábytkem. Krásně ladí například s domečkovými postelemi Benlemi nebo se pohádkově vyjímá u osvětlení, jakým je stojací lampa Emu.

Aby mohly děti se skříňkou lépe manipulovat a přestavovat si svůj pokojíček dle svých ideálních představ, tak jsme skříňku vyrobili na kolečkách. Budete-li se obávat častého přesunu skříňky v pokojíčku Vašeho prcka, pak Vám skříňku Mobil House vyrobíme s pevnými nohami.

Konstrukce policové skříňky

Policová skříňka Mobil House je vyrobena z lepeného borovicového dřeva, jehož povrch je dokonale hladce obroušen. Spojení jednotlivých dílů skříňky je řešeno bez viditelných spojů, což dodává policové skříňce Mobil House jemnější vzhled. Jednotlivé police skříňky jsou ode sebe vzdáleny 35 cm. Název policové skříňky Mobil House je odvozen od možnosti manipulovat se skříňkou pomoci koleček.

Dostupné rozměry postelí

  • výška: 135 cm
  • šířka: 80 cm
  • hloubka: 35 cm

Barva

Základní dekor policové skříňky Mobil House tvoří borovicové dřevo, jehož povrch je hladce obroušen. Povrch policové skříňky Mobil House Vám dokážeme upravit do několika finálních variant, respektive barevných odstínů. Celou skříňku nebo její jednotlivé části Vám nalakujeme do různých barev, jako například bílé, černé, tyrkysové či růžové. Pakliže budete chtít ponechat barvu přírodní borovice, ale ošetřit povrch proti nečistotám a lehkým mechanickým poškozením, pak Vám povrch skříňky nalakujeme nebo naolejujeme transparentním přípravkem.

Barvy

Shrnutí

Jednoduchost, praktičnost a moderní skandinávský design. To vše specifikuje policovou skříňku Mobil House, která nejenom ozdobí pokojík Vašeho dítěte, ale dává Vám možnost vystavit hračky či jiné předměty v originálním dětském nábytku, kterým policová skříňka Mobil House bezesporu je.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětský pokoj
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

INSPIRUJTE SE NA INSTAGRAMU RODINY #BENLEMI