Novinka

Paraván Cardboard Screen

Paraván Cardboard Screen představuje stylovou variantu zástěny, vyrobené z kartonové lepenky a dubového dřeva. Dominance a čistý, elegantní vzhled jsou přednostmi paravánu Cardboard Screen vhodný do Vaší ložnice či obýváku, do Vašeho fotografického ateliéru, či módního salónu. 


  • 14 214 Kč bez DPH
  • Na zakázku do 21 dní
17 199 Kč
Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky
 

pARAVÁN CARDBOARD SCREEN

Paraván Cardboard Screen Vás dostane svým zajímavým provedením, a použitím nevšedních materiálů. Tato zástěna je vyroben z dubového dřeva a kartonové lepenky. Netradiční design a důraz na přírodní vzhled byly hlavními parametry při výrobě této elegantní zástěny. Perfektní kombinace funkčnosti a stylového dekoru kartonu, kdy rám paravánu je vyroben z dubového dřeva, a jeho výplň tvoří kartonová lepenka. 

Paraván Vám poslouží doma, nebo například ve Vašem módním salónu či fotografickém ateliéru. Prostě kdekoliv, kde je potřeba se na chvíli schovat, převléci se či upravit. Díky magnetům, které spojují jednotlivá křídla paravánu, máte možnost upravit zástěnu dle svých potřeb, a jednotlivé dílce spojit pod libovolnými úhly. Díky použitým magnetům se zástěna stává opravdu variabilním kouskem Vašeho interéru.

Máte-li rádi slazenost Vaši domácnosti a paraván Cardboard Screen chcete umístit do hlavní místnosti, aby perfektně vynikl jeho nápaditý design? Pak jej můžete doplnit o další úžasné kousky stejného stylu, jakými jsou pohovka Sofa Carddivan, nebo stojací lampa Cardlamp. Celý set těchto nádherných designových modelů bezpochyby jedinečně ozdobí Vaši domácnost. Skvěle si pak hraje do noty s jiným dřevěným nábytkem.

Rozměry paravánu cardboard screen

  • délka 45 cm
  • šířka 25 cm
  • výška 160 cm

Barva

U výrobků z kartonové lepenky se můžeme kochat krásou přírodních materiálů a barev. Tato krása dřevěného nábytku vždy nejvíce vynikne v jeho přírodním dekoru, a výjimkou není ani Paraván Cardboard Screen.

Shrnutí

Chcete si pořídit zástěnu, která bude splňovat funkci praktickou, ale zároveň to bude opravdu designový kousek do Vaší domácnosti? Paraván Cardboard Screen obě tyto funkce splňuje. Všechny dojmy umocňuje přírodní vzhled a originální konstrukce, které dělají z paravánu chloubu Vaší domácnosti, fotografickému ateliéru, nebo třeba módnímu salónu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Web Benlemi.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací