Odkládací Stolek Karpik

3 499 Kč 2 892 Kč bez DPH
Na zakázku do 2 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odkládací Stolek karpik

Designový odkládací stolek Karpik s jednoduchým tvarem Vás překvapí svojí přizpůsobivostí díky pohyblivosti na kolečkách. Lze jej použít jako noční stolek do Vaší ložnice, nebo odkládání stolek kdekoliv ve Vašem interiéru. Díky barevnosti a variabilitě stolek zapasujete do moderního, stylového i klasického vzhledu Vašeho bydlení.

Povrch stolku je hladký a díky tomu se snadno udržuje v čistotě. Boční strany ukazují vnitřní strukturu dřeva, ze kterých na Vás bude dýchat příroda.

Odkládací stolek Karpik
můžeme kombinovat se stojací lampou Woobia, stolní lampou Woobik, nebo třeba se závěsným svítidlem Bana. A perfektně si rozumí s jinými dřevinami. Například stojací lampa Tripod, nebo závěsné svítidlo DoubleROPE.

Rozměry odkládacího stolku KARPIK

  • výška 35 cm
  • šířka 35 cm
  • hloubka 35 cm

Každý kus odkládacího stolku Karpik je originál a není prakticky možné jej vyrobit vždy s totožnými parametry a barevném rozložení. Proto se mohou rozměry lišit v řádu pár mm.

Barva

Dřevo, ze kterého je stolek vyrobený, obsahuje širokou škálu barev. Výsledkem je stylový přírodní výrobek s viditelnou texturou dřeva. Díky barevnosti zapadne do Vašeho klasického, i moderního stylu bydlení. 

Shrnutí

Sháníte-li vkusný stolek, který doladí Váš interiér, pak je odkládací stolek Karpik správnou volbou. Sofistikovaná ruční práce a přírodní design se stane dominantou Vaší místnosti. Poctivá ruční práce a přírodní materiál garantují, že se stolek stane jedinečnou součástí Vás samotných.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

INSPIRUJTE SE NA INSTAGRAMU RODINY #BENLEMI