Odkládací Stolek Curl

174/M 174/L Zvolte variantu

Úžasný odkládací stolek Curl Vás jednoduše dostane. Jeho spirálovitě stočený ručně vytvořený tvar v kombinaci s nádhernou kresbou exotického dřeva zajistil, že se tento odkládací stolek stal jedním z velice oblíbených výrobků z našeho sortimentu. Odkládací stolek Curl je pro Vás může perfektně sloužit i jako stolička či podstavec pro květiny. Ve Vašem domově či firmě bude jistě vyčnívat.


  • 3 553 Kč 3 966 Kč od 3 553 Kč bez DPH
  • Zvolte variantuNa zakázku do 21 dníNa zakázku do 21 dní
4 299 Kč 4 799 Kč od 4 299 Kč
  • Velikost
Kategorie: Exotické odkládací stolky
Záruka: 2 roky
 

Odkládací Stolek Curl

Odkládací stolek Curl je výjimečný svým spirálovitě stočeným tvarem a barevností exotického dřeva. Díky těmto dvěma faktům se bude ve Vašem bydlení, reprezentativních prostorách Vaší firmy, restauraci, kavárně, hotelu či jiném interiéru neobyčejně vyjímat.

Využití odkládacího stolku je, ač se to nezdá, poměrně široké. Díky tomu, že byl ručně vyroben z jediného kusu masivu exotického dřeva, má úžasnou pevnost. Odkládací stolek Curl tak můžete bez starostí používat jako stoličku na sezení, případně jako podstavec pro květiny nebo jednoduše jako dekorativní bytový doplněk.

Ruční výroba Vám umožňuje si pořídit výrobek, který nikdo jiný nemá. Není v lidských silách vyrobit dva totožné odkládací stolky Curl se stejným tvarem, barevností i kresbou dřeva.

Rozměry odkládacího stolku Curl

  • velikost M: výška 50 cm, šířka 30 cm
  • velikost L: výška 65 cm, šířka 30 cm

Uvádíme zde přibližné rozměry odkládacího stolku, jelikož každý kus je originál. Skutečné rozměry se mohou v řádu několika cm lišit.

Barva

Zbarvení exotického dřeva, ze kterého je stolek ručně vyroben není vždy totožné. Struktura dřeva střídá světlé a tmavé odstíny, v tmavých odstínech jdou navíc vidět léta. Obecně však musíme konstatovat, že zbarvení dřeva je naprosto fantastické a jedinečné. Světlejší dekor přibližně připomíná břízu, ten tmavší pak ořech. Barevnost každého jednotlivého kusu tohoto odkládacího stolku je jiná.

Shrnutí

Odkládací stolek Curl si jednoduše zamilujete při prvním pohledu. Perfektně jím dokreslíte design Vašeho moderního či klasického interiéru s dřevěnými prvky a dodáte mu tak unikátní charakter. Odkládací stolek Curl najde oblibu i u Vašich přátel a známých, kteří jej budou jistě obdivovat vždy, když Vás navštíví.

Odkládací stolek Curl je určen pro milovníky exotiky, přírodních materiálů, ruční práce a exkluzivity. Množství jeho využití, jeho design a kresba dřeva Vás nenechá chladnými.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.