Ochranný Voděodolný Vak

51/SED 51/CER Zvolte variantu

Ochranný voděodolný vak pro závěsné křeslo s jednoduchým zapínáním formou zipsu. Kvalitní ochrana závěsného křesla proti nepříznivým povětrnostním vlivům.


  • 2 065 Kč 2 065 Kč 2 065 Kč bez DPH
  • Zvolte variantuNa zakázku do 7 dníSkladem do 48 hodin
2 499 Kč 2 499 Kč 2 499 Kč
  • Barva
Kategorie: Závěsná křesla
Záruka: 2 roky
 

Ochranný voděodolný vak

Ochranný voděodolný vak je vyroben z kvalitní voděodolné látky s velkou pevností, která bude chránit Vaše závěsné křeslo vůči nepříznivým povětrnostním vlivům.

Použitá látka je pokryta PVC. Tento typ tkaniny se používá v mnoha odvětvích, jako jsou například batohy, plachtové střechy, doplňky pro zahradní nábytek, venkovní ubrusy, ostatní nepromokavé výrobky, atd. Charakteristická pro tuto tkaninu je především její odolnost proti natáhnutí, natrhnutí, poškrábání, prodření a mechanickému působení.

Případné skvrny a nečistoty odstraňujte z nepromokavého ochranného vaku pomocí měkké houbičky a roztoku vody a mýdla o teplotě + - 30°C, eventuálně pomocí jemných a neagresivních čistících prostředků.

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte pro čištění agresivní čistící prostředky, obsahující rozpouštědla a bělidla.

  • Materiál: 100% Polyester
  • Gramáž: 400 g/m2
  • Provedení: Potaženo PVC (Polyvinylchlorid)

Při výrobě nepromokavého ochranného vaku jsme se rozhodli použít jednoduchý systém navlékání vaku na závěsné křeslo. Vak prakticky na křeslo "oblékáte" stejným způsobem, jako kabát.

Díky zapínání vaku v podobě zipsu je jeho použití velice snadné a rychlé.
Svrchní a spodní část vaku jsme opatřili možností utáhnutí vaku a omezení proudění vzduchu přes vrchní či spodní část vaku.
Použitím ochranného voděodolného vaku prodloužíte životnost Vašeho křesla i o několik let.

Rozměry ochranného voděodolného vaku

  • Ochranný voděodolný vak kopíruje výšku stojanu. Jeho velikost je tak cca 200 cm na výšku. Celková plocha látky je dostatečně velká, aby obepnula celý koš závěsného křesla.

Barva

Barva ochranného vaku pro závěsné křeslo je ve dvou variantách. Černá a šedá.

Shrnutí

Ochranným voděodolným vakem poskytnete Vašemu závěsnému křeslu skvělou péči v jakýchkoliv podmínkách. S ochranným vakem nemusíte nijak s křeslem manipulovat a uskladňovat jej v nepříznivých podmínkách počasí klidně i na zahradě. Zajistí dostatečnou ochranu pro Vaše křeslo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.