Hodnocení od zákazníků

100 % zákazníků by doporučilo Benlemi svým známým

13. 9. 2018

Veronika Doležalová

    Máme z benlemi postýlku Tery s bočnicí a můžu jen doporučit. Je krásná, kvalitní, složit jí není nijak složité. Syn jí miluje. Myslím si, že nám velice usnadnila přechod z miminkovské postýlky k větší, protože se synovi tak líbí, že z ní vůbec nechce ven a na spaní se pokaždé moc těší. I když trvalo trochu déle než postýlka přišla, komunikace s lidmi z benlemi byla skvělá a udělali vše abychom měli postýlku doma do potřebného termínu.
13. 9. 2018

Jakub Tietz

    S obchodem jsem spokojen. S lidmi z Benlemi byla velmi dobrá domluva, vstřícné jednání. I když mělo trvat o něco déle postýlku vyrobit, tak se snažili tuto dobu alespoň o něco zkrátit a to se povedlo. Samotná postýlka Tery je kvalitní výrobek, investice do téhle postýlky určitě nelituji. Jakmile budeme řešit druhou postýlku, zřejmě opět zavítáme zde.
12. 9. 2018

Terezie Šedivá

    Maximální spokojenost s oběmi postýlkami. Skvělá domluva se zákaznickým servisem. Perfektní návod i s podrobným popisem každého kroku. Manžel byl naprosto nadšený z materiálu, spravil si při montáži chuť, narozdíl od Ikey totiž dostal do rukou dřevo a pořádné kovové šrouby (dokonce i nástabec na akučku), žádné plastové zmetky a lamino. Opravdu jsme všichni nadšení, nejvíc děti. Rádi vřele doporučujeme!
5. 9. 2018

Silvia Likavcan Cisarikova

    Velka spokojnost, super vyber, rychle bezplatne dodanie.
4. 9. 2018

Svatulinka

    Perfektní komunikace, dodání dle deklarované lhůty (možná dokonce trošku rychleji), montáž dle návodu snadná, prostor pro fantazii nekonečný. Radost z postýlky máme my dospělí i naše dcerka.