Závěsné křeslo do bytu či zahrady Elis a Lena – ten pravý relax u Vás doma

 

Vychutnávejte si relaxaci v pohodlí Vašeho domova. Ručně vypletené závěsné křeslo do bytu z vrbového proutí Vám vzhledem k jeho kulaté a oválné konstrukci nabídne hromadu prostoru a pohodlí pro tolik vyhledávané lenošení, čtení knížky, či vychutnávání šálku dobré kávy při mírném pohupování. Nyní máte vše na dosah, přečtěte si více.

Čtěte více


Závěsné křeslo je velice pohodlné, sedíte v něm prakticky v polosedě a užíváte volných chvil. Pohodlí umocňuje i veliký sedací polštář, dostupný v několika barevných provedeních. Dokážeme Vám ušít i jinou barvu polštáře, mimo naši nabídku, aby závěsné křeslo vypadalo přesně podle Vašich představ. Samotné závěsné křeslo vyrábíme ve čtyřech barvách - přírodní, bílá, šedá a hnědá.

 

Kulaté závěsné křeslo ELIS

Design kulatého závěsného křesla byl vytvořen s ohledem na prostornost, vzdušnost a pocit bezpečí. Vzhledem k zakulacené konstrukci se zadní výplet dříve sklání v oblasti hlavy. Proto je závěsné křeslo do bytu Elis vhodné nejvíce pro ženy, děti a obecně lidi nižších postav. 

E-3 Chci si vybrat své křeslo ELIS

 

Oválné závěsné křeslo LENA

Design oválného závěsného křesla připomíná zavěšené vajíčko poskytuje dostatečný prostor nad hlavou a perfektní oporu při sezení. V křesle Lena totiž sedíme více vzpřímeně, než v křesle Elis, které disponuje kulatou konstrukcí.

prirodni_hnedyChci si vybrat své křeslo LENA

 

Příslušenství k závěsným křeslům Elis a Lena

K závěsným křeslům vyrábíme řadu příslušenství, od designových kovových stojanů, přes ochranné vaky proti sněhu a dešti, závěsné háky do dřeva a stropní úchyty. Sedací polštáře dodáváme sice jako součást závěsného křesla, i přesto si u nás můžete pořídit rezervní.

ochranny-vodeodolny-vak-pro-zavesne-kreslo