Provoz není omezen. Naopak podnikáme kroky, které zvyšují bezpečí vás, zákazníků i našeho týmu. Aktivně VYRÁBÍME i DORUČUJEME.

Představujeme: Lampy Woody Woody

Stojací a stolní lampy Woody Woody snoubí nevšední tvary, důraz na přírodní materiály a jejich kvalitu a v neposlední řadě dokonalou funkčnost. Woody Woody se snaží odlišovat a do své tvorby vkládají jak jemnost a eleganci, tak vtip a vášeň.

Lampy Tripod jsou perfektním řešením do Vašeho obývacího pokoje, Tripod Mini do pracovny a Emu do dětského pokoje. Jsme si jisti, že mezi Vámi a lampami z dílny Woody Woody přeskočí jiskra v prvním okamžiku a nebudete se jich chtít vzdát.
 

úsporné led žárovkyStojací lampa Tripod

Lampy Tripod jsou typické svou vysokou kostrou na třech nohách. Tento způsob ustavení stojací lampy je dnes velice moderním a líbivým řešením. Na výběr máte pět druhů dřevin, tři barevné varianty stínidel a stejně tak tři varianty kabelů. Věříme, že si vyberete.

filc_dub        Vybrat můj Tripod

 

úsporné led žárovkyStolní lampa Tripod Mini

Stolní lampa Tripod Mini je skvělým a moderním řešením pro osvětlení pracovního či psacího stolu. Kouzelně vypadá i při ustavení například na komodu ve Vašem obývacím pokoji. Rozzáří celou místnost a dostane Vás do kolen. Stolní lampa Tripod Mini je menší sestrou stojací lampy Tripod.

Tripod_mini_grafit        Vybrat můj Tripod Mini

 

 

Chcete si své světlo také zavěsit? Přečtěte si o závěsných lampách z kolekce designérů NUUA nebo Ananas.