Představujeme ručně vyrobené dřevěné postele

Pyšníme se, že každá naše dřevěná postel hrdě nese štítek českého výrobku. Jsme výrobci dětských dřevěných postelí i postelí pro dospělé z masivního borovicového dřevaDomečkové postele Happy, Wally, Funny a Tery

Domečková postel přímo vybízí k zábavě. Domeček plní dvě role – roli herního prostoru během dne a roli netradičního spaní v noci. Při konstruování postýlek jsme se nechali inspirovat několika směry. Nejvíc nás ovlivnil skandinávský design a montessori proud. Jsme milovníky dřeva, proto si ani domečkovou postel nedokážeme představit z jiného materiálu než je právě dřevo.

Věřte nám, že Vám i Vašim dětem bude domečková postel přinášet velikou radost. Vaše prťata si ji zamilují od prvního momentu.

Postele ve tvaru domečku jsou, jak s oblibou říkáme „designed by Benlemi“, tedy dílem našich projektantů. Vyrábíme je v České republice, poblíž Opavy, pro výrobu používáme české dřevo. Hrdě tedy postel ve tvaru domečku od Benlemi nese štítek českého výrobku.

Postýlky vyrábíme v řadě různých rozměrů, začínajících na dětském rozměru 80×160 cm a končícím na 120×200 cm. Rozměrem myslíme rozměr pro matraci.

domeckove-postele1DSC_08501postylka2

 


Postel Baldee, Jednolůžková postel Modern, Dvoulůžková postel Modern

Klasická postel, tedy ať už jednolůžková nebo dvoulůžková je nezbytným vybavením každé domácnosti. Proto jsme se rozhodli rozšířit sortiment právě o tyto klasické postele, které ocení zejména milovníci dřeva a konzervativního designu postelí.

Každá postel Benlemi je postavena na totožných základech, veškeré postele tak k sobě dokonale ladí. Do ložnice je jasnou volbou dvoulůžková postel Modern, nebo postel Baldee, Vašemu dorůstajícímu synovi či dceři bude do pokoje vyhovovat jednolůžková postel Modern, a těm nejmenším pak domečkové postele Happy a Wally. Našimi postelemi tak dokážete vybavit každého člena Vaší domácnosti.

Ať už postel Modern v jednolůžko a dvoulůžko, nebo postel Baldee, jistě najde řadu zájemců i ze stran hotelů a ubytovacích zařízení.

Postele jsou dostupné v 7 rozměrech, přičemž nejmenší klasickou postel Modern si od nás můžete pořídit v rozměru 80×160 cm. Největší pak v rozměru 120×200 cm.
Dvoulůžková postel Modern a postel Baldee je dostupná ve 3 rozměrech, a sice 160 x 200 cm, 180 x 200 cm a dokonce v maxi rozměru 200 x 200 cm.
Rozměr, který uvádíme je vnitřním rozměrem postele, tedy rozměrem pro matraci.

Postele byly navrhnuty našimi českými projektanty, vyrábíme je v České republice, poblíž Opavy a pro výrobu používáme české borovicové dřevo. Každá klasická postel od Benlemi tak hrdě nese štítek ryze českého výrobku.

DSC_0633IMG_5296ghg double1

 

Barevná provedení

 

Aktuálně dodáváme postele ve dvou standardních barevných provedeních a povrchových úpravách. Tou hlavní je přírodní borovicové dřevo. Pro velký zájem zákazníků jsme postýlky začali lakovat do bílé, růžové, tyrkysové, šedé, zelené a černé barvy. Pokud Vám tedy nevyhovuje žádná z našich barev, napište nám, jakou barvu vzorníku RAL byste si přáli, a my Vám postýlku nalakujeme podle Vašich představ.

Vaše klasická, nebo dětská může vypadat velice živě. Nemusíte se držet konzervativní přírodní barvy, ať už v surovém stavu či ošetřenou transparentním lakem. Odvažte se a nechte si od nás postel ručně nalakovat.

Používáme pouze německé antialergenní barvy na vodní bázi bez stop biocidů, které jsou absolutně zdravotně nezávadné i těm nejmenším dětem.

 

 

Šuplík 2in1

Šuplík 2in1 je jsme konstruovali pro účely jednolůžkových postelí, tedy postele Single, Happy a Wally. Pro dvoulůžkovou postel Double šuplík 2in1 není přímo určený. Obečně lze šuplík 2in1 použít dvěma způsoby. Udělejte si z něj úložný prostor nebo rezervní spaní pro Vaše přátele, rodinu či kamarády Vašich dětí. Design šuplíku 2in1 perfektně ladí ke každé posteli od Benlemi.

suplik-natural

 

Přídavné nožičky Foots

Nelíbí-li se Vám postel, která je umístěna blízko u země, nebo si jednoduše přejete mít pod postelí více místa na úklid či odkládací prostor, přídavné nožičky jsou pro Vás tou správnou volbou. Postýlku tak zvýšíte o celých 20 cm. Montáž je jednoduchá, stačí je našroubovat. Nožičky pasují na každou postel, vyrobenou firmou Benlemi.