I když jsou už dárky zabalené, s vánoční pohodou vybírejte dál. Vše vám doručíme po Novém roce.

Dřevěné postele české výroby

Pyšníme se, že každá naše dřevěná postel hrdě nese štítek českého výrobku. Jsme výrobci dětských dřevěných postelí i postelí pro dospělé z masivního borovicového dřevaDomečkové postele Happy, Wally, Funny a Tery

Domečková postel přímo vybízí k zábavě. Domeček plní dvě role – roli herního prostoru během dne a roli netradičního spaní v noci. Při konstruování postýlek jsme se nechali inspirovat několika směry. Nejvíc nás ovlivnil skandinávský design a montessori proud. Jsme milovníky dřeva, proto si ani domečkovou postel nedokážeme představit z jiného materiálu než je právě dřevo.

Věřte nám, že Vám i Vašim dětem bude domečková postel přinášet velikou radost. Vaše prťata si ji zamilují od prvního momentu.

Postele ve tvaru domečku jsou, jak s oblibou říkáme „designed by Benlemi“, tedy dílem našich projektantů. Vyrábíme je v České republice, poblíž Opavy, pro výrobu používáme české dřevo. Hrdě tedy postel ve tvaru domečku od Benlemi nese štítek českého výrobku.

Postýlky vyrábíme v řadě různých rozměrů, začínajících na dětském rozměru 80×160 cm a končícím na 120×200 cm. Rozměrem myslíme rozměr pro matraci.

domeckove-postele1DSC_08501postylka2

 


Postel Baldee, Jednolůžková postel Modern, Dvoulůžková postel Modern

Klasická postel, tedy ať už jednolůžková nebo dvoulůžková je nezbytným vybavením každé domácnosti. Proto jsme se rozhodli rozšířit sortiment právě o tyto klasické postele, které ocení zejména milovníci dřeva a konzervativního designu postelí.

Každá postel Benlemi je postavena na totožných základech, veškeré postele tak k sobě dokonale ladí. Do ložnice je jasnou volbou dvoulůžková postel Modern, nebo postel Baldee, Vašemu dorůstajícímu synovi či dceři bude do pokoje vyhovovat jednolůžková postel Modern, a těm nejmenším pak domečkové postele Happy a Wally. Našimi postelemi tak dokážete vybavit každého člena Vaší domácnosti.

Ať už postel Modern v jednolůžko a dvoulůžko, nebo postel Baldee, jistě najde řadu zájemců i ze stran hotelů a ubytovacích zařízení.

Postele jsou dostupné v 7 rozměrech, přičemž nejmenší klasickou postel Modern si od nás můžete pořídit v rozměru 80×160 cm. Největší pak v rozměru 120×200 cm.
Dvoulůžková postel Modern a postel Baldee je dostupná ve 3 rozměrech, a sice 160 x 200 cm, 180 x 200 cm a dokonce v maxi rozměru 200 x 200 cm.
Rozměr, který uvádíme je vnitřním rozměrem postele, tedy rozměrem pro matraci.

Postele byly navrhnuty našimi českými projektanty, vyrábíme je v České republice, poblíž Opavy a pro výrobu používáme české borovicové dřevo. Každá klasická postel od Benlemi tak hrdě nese štítek ryze českého výrobku.

DSC_0633IMG_5296ghg double1

 

Barevná provedení

 

Aktuálně dodáváme postele ve dvou standardních barevných provedeních a povrchových úpravách. Tou hlavní je přírodní borovicové dřevo. Pro velký zájem zákazníků jsme postýlky začali lakovat do bílé, růžové, tyrkysové, šedé, zelené a černé barvy. Pokud Vám tedy nevyhovuje žádná z našich barev, napište nám, jakou barvu vzorníku RAL byste si přáli, a my Vám postýlku nalakujeme podle Vašich představ.

Vaše klasická, nebo dětská může vypadat velice živě. Nemusíte se držet konzervativní přírodní barvy, ať už v surovém stavu či ošetřenou transparentním lakem. Odvažte se a nechte si od nás postel ručně nalakovat.

Používáme pouze německé antialergenní barvy na vodní bázi bez stop biocidů, které jsou absolutně zdravotně nezávadné i těm nejmenším dětem.

 

 

Šuplík 2in1

Šuplík 2in1 je jsme konstruovali pro účely jednolůžkových postelí, tedy postele Single, Happy a Wally. Pro dvoulůžkovou postel Double šuplík 2in1 není přímo určený. Obečně lze šuplík 2in1 použít dvěma způsoby. Udělejte si z něj úložný prostor nebo rezervní spaní pro Vaše přátele, rodinu či kamarády Vašich dětí. Design šuplíku 2in1 perfektně ladí ke každé posteli od Benlemi.

suplik-natural

 

Přídavné nožičky Foots

Nelíbí-li se Vám postel, která je umístěna blízko u země, nebo si jednoduše přejete mít pod postelí více místa na úklid či odkládací prostor, přídavné nožičky jsou pro Vás tou správnou volbou. Postýlku tak zvýšíte o celých 20 cm. Montáž je jednoduchá, stačí je našroubovat. Nožičky pasují na každou postel, vyrobenou firmou Benlemi.