3 důvody, proč si pořídit závěsné křeslo

Hádáte se s vnitřním já, proč byste si měli k pohodlnému gauči v obýváku pořídit ještě i závěsné křeslo? Máme pro vás 3 přesvědčivé argumenty, kterými dodáte svému rozhodnutí ještě větší váhu.

1. Zajistíte si pohodlný komfort prirodni_kreslo_hnedy_polstar_upravene

Dnešní doba je hektická a mnoho z nás hledá místo, kde bychom si mohli aspoň na chvíli odpočinout. V závěsných křeslech můžete „vypnout“ od ruchu i starostí, kdykoliv to budete potřebovat. Stačí si uvařit čaj, vzít oblíbenou deku, schoulit se do pohodlné pozice na 15 minut nebo třeba i hodinu a užívat si klidu vašeho domova.

2. Hodí se do bytu i na zahradu

Závěsné křeslo se hodí k jakémukoliv designu. Ať už máte v obýváku skříně a gauč po babičce nebo moderní futuristický nábytek, tak díky několika barevným variacím sedacích polštářů můžete snadno zvolit ideální kombinaci ladící ke stylu vašeho domova či zahrady. Pokud navíc předpověď počasí hlásí, že má celý příští týden propršet, nemusíte se o křeslo bát. Stačí si pořídit ochranný voděodolný vak, kterým ho obalíte a žádné povětrnostní vlivy vašemu oblíbenému místu k odpočinku neublíží.

3. Čistě přírodní materiály

Výroba závěsných křesel u nás probíhá poctivou ruční prací a ze 100% přírodních materiálů, díky čemuž po sobě zanecháváme pouze minimální ekologickou stopu. Vezmeme vrbové proutí a vyplétáme ho kolem vzorového rámu. Díky tomu je každý kus od nás jedinečný a nemá ve světě žádnou kopii.

Kam se hodí závěsná křesla?

Závěsná křesla jsou vhodná jak do exteriéru, tak i interiéru. Jsou odolná vůči povětrnostním vlivům venku a hodí se do každé domácnosti včetně té vaší. Na jaké místo ho umístíte vy?

  • hnede_kremovy_otoceneNa oblíbenou část zahrady

Udělejte si pohodlí v závěsném křesle, které si dáte na oblíbené místo na vaší zahradě. Stačí ho jednoduše uchytit na větev stromu a pak už můžete jen poslouchat zpěv ptáků, vítr ohýbající stébla trávy nebo bzučící včely na vašem květinovém záhonku. Jakmile se ochladí, stačí pak křeslo uschovat nebo třeba přemístit do zimní zahrady.

  • Do bytu, na balkón nebo verandu

Usedněte po rušném dni v práci do pohodlného závěsného křesla, které perfektně doladíte do každého designu. Jednoduše ho zavěsíte na zeď v obýváku nebo postavíte ve stojanu na balkon či verandu. Pak už si stačí jen užít svou chvilku klidu a pohody s oblíbenou knížku v ruce a třeba i výhledem na noční město.


Udělejte radost sobě nebo svým blízkým

Komu vytvoříte spokojený úsměv na tváři, když mu pořídíte závěsné křeslo? Na to je jednoduchá odpověď – všem lidem, kteří mají rádi odpočinek, pohodlí a stylový nábytek.

Staňte se i vy Ježíškem v každém ročním období. :-)