Novinky

Výběrová přehlídka interiérového designu v březnu

Srdečně Vás zveme ve dnech 22.-25. 3. 2018 na přehlídku interiérového designu Design Shaker v Praze, které budeme již třetím rokem součástí. Budete mít možnost naživo zhlédnout některé naše produkty, nebo nás jen navštívit a popovídat si. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Čtěte více

Vážení zákazníci, obchodní partneři

Rádi bychom Vás informovali, že od čtvrtka 1. 3. 2018 se bude naše firma Benlemi nacházet v nových, krásnějších a větších prostorách v ulici Sadová 121/4, 746 01 Opava - Předměstí. Veškeré ostatní kontakty, včetně fakturační adresy, zůstávají beze změny.

Čtěte více

NUUA produkty – minimalismus, funkčnost, elegance

 všechny2

NUUA produkty ze světa dokonale funkčního designu. Věšáky, hodiny, závěsná svítidla, vše v minimalistickém stylu. Zaujmou na první pohled, překvapí Vás propracovaností a funkčností. Věnujte jim pozornost a nebudete litovat. Ony Vám to vrátí.

Čtěte více

Závěsné křeslo do bytu Elis a Lena – ten pravý relax u Vás doma

Obrázek článku 

Vychutnávejte si relaxaci v pohodlí Vašeho domova. Ručně vypletené závěsné křeslo do bytu z vrbového proutí Vám vzhledem k jeho kulaté a oválné konstrukci nabídne hromadu prostoru a pohodlí pro tolik vyhledávané lenošení, čtení knížky, či vychutnávání šálku dobré kávy při mírném pohupování. Nyní máte vše na dosah, přečtěte si více.

Zobrazit více

Dřevěné postele české výroby

Obrázek článku

Pyšníme se, že každá naše dřevěná postel hrdě nese štítek českého výrobku. Jsme výrobci dětských dřevěných postelí i postelí pro dospělé z masivního borovicového dřeva

Zobrazit více

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.