Nástěnné Svítidlo Ananas Spot

240/MIN 240/NOR Zvolte variantu

Nástěnné svítidlo Ananas Spot je přesně takové svítidlo, kterému propadnete na první pohled. Nádherný designový kousek, vyrobený ze dřeva pomocí sofistikovaných metod, umožňujících prosvítání dřeva. Díky ruční práci a vynikající kvalitě použitého materiálu získáte nákupem jedinečný kousek, který nemá obdoby. Zamilujete si jeho svítivost na první pohled.


  • 2 065 Kč 2 148 Kč od 2 065 Kč bez DPH
  • Zvolte variantuNa zakázku do 21 dníNa zakázku do 21 dní
2 499 Kč 2 599 Kč od 2 499 Kč
  • Velikost
Kategorie: Osvětlení
Záruka: 2 roky
 

Nástěnné svítidlo Ananas Spot

Nástěnné svítidlo Ananas Spot patří do série svítidel, u nichž můžete pohlédnout do nitra dřeva. Konkrétně do nitra dřevěného stínidla, vyráběného sofistikovanou metodou ruční práce, díky které dosáhl výrobce efektu prosvicování. Tento efekt je velice oblíbený a žádaný, neboť na trhu nemá obdoby. Svým teplým světlem rozzáří prostor kolem sebe a oranžovým tónem prosvěcujícího se světla skrze dřevěnou strukturu stínidla navozuje hřejivou atmosféru domova, firmy, hotelu, restaurace či jiných komerčních prostor. Nástěnné svítidlo Ananas Spot se těší neustávajícímu obdivu a neustále získává důvěru nových a nových majitelů.

Ananas Spot, jakožto elegantní nástěnné svítidlo lze regulovat pomocí otočného kloubu. Světlo, žhnoucí se z útrob ojediněle zpracovaného stínidla tak nasměřujete přesně do míst, kam Vám to bude vyhovovat.

Ruční výroba nástěnného svítidla Ananas Spot z něj dělá originální a vždy jedinečný výrobek. Na světe neexistují 2 naprosto totožné kusy. Světlo prosvěcuje přes dřevěné stínidlo vždy svým způsobem jinak, někdy výrazněji, někdy slaběji.

LED žárovka je součástí balení, stačí jen namontovat, rozsvítit a můžete si užívat neobyčejných okamžiků, které ve Vás rozproudí hřejivý pocit.

Efektivní vnímáme kombinaci nástěnného svítidla Ananas Spot se závěsným svítidlem Ananas či stolní lampou Ananas. Takto osvětlený interiér bude působit naprosto kouzelně.

Rozměry nástěnného svítidla Ananas Spot

  • Rozměry stínidla Ananas Spot - 9 x 18 cm
  • Rozměry stínidla Ananas Spot Mini - 6,5 x 16 cm

Barva

Neumíme si představit nástěnné svítidlo Ananas Spot v jiné barvě než je jemu přiřozená barva přírodní. Díky přírodní struktuře je totiž prosvětlování při rozsvícení nelakovaného nástěnného svítidla nejefektivnější.

Shrnutí

Nástěnné svítidlo Ananas Spot v sobě nese jedinečnou vlastnost, které bylo dosaženo při sofistikované ruční výrobě. Tou je prosvětlování dřeva, díky kterému lze vidět jeho fantastickou strukturu. Světlo, linoucí se z prosvětlení má oranžovou barvu, nabuzující příjemně hřejivý pocit a neobyčejnou atmosféru při každém rozsvícení. Přesvědčte se sami a okamžitě si jej zamilujete.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.